Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > representante técnico de ventas de maquinaria y equipo industrial/representante técnica de ventas de maquinaria y equipo industrial > Müügiinsener

Müügiinsener. Estonia

Ofertas de empleo en Estonia de representante técnico de ventas de maquinaria y equipo industrial/representante técnica de ventas de maquinaria y equipo industrial

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) › representante técnico de ventas/representante técnica de ventas › representante técnico de ventas de maquinaria y equipo industrial/representante técnica de ventas de maquinaria y equipo industrial.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Müügi-, turundus- ja avalike suhete spetsialistid › Tehnika (v.a info- ja kommunikatsioonitehnoloogia) ja meditsiiniseadmete müügispetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Sulle meeldivad tarkvarad ja IT süsteemid? Sulle meeldib nendest rääkida ja lahendusi demonstreerida?

Sul on võimalus osa saada digirevolutsioonist! Ehitus- ja tööstussektorile tarkvara arendusi pakkuv IT

ettevõte WENTURE otsib oma meeskonda MÜÜGIINSENERI.

Kui Sulle meeldib suhtlemine ja müügitegevus, siis siin on midagi Sulle.

Põhilised tööülesanded: klientide otsimine ja nendega suhtlemine; müügitoru (sales pipeline) üles ehitamine ja haldamine; müügikoosolekute läbi viimine ja hinnapakkumiste koostamine (koostöös projektijuhiga); müügistrateegiate loomine; ettevõtte esindamine messidel, konverentsidel.

Töö eripärad: kodukontor; vajadus õppida ja areneda igapäevaselt; autonoonme ja vaba töö iseloom.

Omalt poolt pakume: Omalt poolt pakume: huvitavat ja kaasahaaravat tööd; vajaminevaid koolitusi; põhipalk + müügipreemia; töötamiseks vajalik riistvara ja tarkvara; eneseteostust kiiresti arenevas ettevõttes; kokkuhoidvat ja toetavat meeskonda; kultuuri, mis väärtustab arengut ja paindlikkust; töötasu ja hüvesid, mis vastavad su oskustele.

Muud nõuded: Oled sobiv kanditaat kui: Sul on huvi müügi, digitaalehituse ja tarkvarade vastu; tehniline müügikogemus, min 3aastat; suudad fokuseerida ja täita kokkulepitud eesmärke; Oled sihikindel, iseseisev ja distsiplineeritud; Oled hea pingetaluvusega ja väljakutsetele avatud; Oled hea suhtleja ja initsiatiivikas.

Oled avatud uuendustele. Kasuks tuleb: eelnev müügikogemus ERP, tootmis või muude tarkvarade müügis; tehniline arusaam ehitusest, tööstusest ja IT süsteemidest.

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 3 años.

Empleador: WENTURE OÜ (https://wenture.io/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256508621
  • Correo electrónico: talentwenture.io

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1580423.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) › representante técnico de ventas/representante técnica de ventas › representante técnico de ventas de maquinaria y equipo industrial/representante técnica de ventas de maquinaria y equipo industrial ofertadas.