Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > asistente de departamento de ventas > Müügiassistent / Brändi Ekspert

Müügiassistent / brändi ekspert. Estonia

Contratación en Estonia de asistente de departamento de ventas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › asistente de departamento de ventas.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Arve- ja registripidamisametnikud › Arveametnikud › Arve- ja raamatupidamisametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

kosmeetika brändide ametlik esindusse

Tööülesanded: Olete särav ja positiivne isiksus? Naudite müügitööd? Olete oskuslik läbirääkija?

Armastate inimestega suhelda, olete abivalmis ja kohusetundlik?

Soovite õppida ja areneda? Ootame siis Teie avaldust!

Mineral Project OÜ on Eesti turul alates 2008. aastast. Ettevõtte on Nanoasia, Bellapierre Cosmetics ja Athos kaubamärkide eksklusiivne maaletooja Eestis ja ametlik Euroopa esindus.

Oleme NANOASIA kaubamärki Eestis aktiivselt arendanud alates 2017. aastast ning lisaks oleme laienenud ka Euroopasse.

Esindus pakub unikaalset kontseptsiooni, mis ühendab võimsad, efektiivsed ja tervisele ohutud Lõuna-Korea nanotehnoloogiad, 100% mineraalsed kosmeetikad ning

loodusel baseeruvad naturaalsed kehahooldustooted, mis on valmistatud käsitsi Athose mäe munkade poolt, Hipokratese retseptide järgi.

Tegemist on brändidega, mis pakuvad tervislikku ja innovaatilist lähenemist ilule, mis on tänapäeval muutumas järjest suuremaks trendiks.

Teeme aktiivselt koostööd meediaväljaannetega ning spetsialistidega iluvaldkonnas.

Töö kirjeldus:

• Klientide vastuvõtt

• Brändide müügivõimaluste kasvatamine ja tuntuse suurendamine

• Uute klientide ja koostööpartnerite leidmine, olemasolevate kliendisuhete hoidmine ning arendamine

• Müügianalüüsi ja aruandluse teostamine;

• Kliendipäringutele ja hinnapakkumistele vastamine;

• Tegelemine igapäevaste partnerite müügitellimustega;

• Klientide konsulteerimine esinduses, telefoni- ning meili teel, eesti, vene ja inglise keeles;

• Koolituste korraldamine ja läbiviimine äripartneritele;

• Jooksvate ülesannete täitmine;

• Müügiprotsessi assisteerimine ja juhtimine;

• Kiire ja kvaliteetse klienditeeninduse tagamine;

• Müügimaterjalide ettevalmistamine (reklaamtekstid ja tõlked);

• Iluõhtute korraldamine.

Omalt poolt pakume: Ettevõte pakub:

• Sõbralik ja toetav kollektiiv;

• Täistööaeg;

• Konkurentsivõimeline palk;

• Preemiad ja boonused;

• Koolitused;

• Areng;

• Tasuta parkimine;

• Erisoodustused toodetele ja iluprotseduuridele.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile ja tööalased kompetentsid:

• Kõrgtasemel eesti keel (kirjalik ja suuline);

• Heal tasemel vene ja inglise keel (kirjalik ja suuline);

• Kiire õppimisvõime, korrektsus, täpsus, ausus;

• Soov õppida ja areneda, huvi ilumaailma vastu;

• Suurepärased müügioskused;

• Oskus iseseisvalt töid prioritiseerida ning planeerida tegevusi vastavalt nende olulisusele;

• Väga hea suhtlemisoskus, viisakus, positiivsus, aja planeerimine;

• Vilunud arvutikasutaja (töös läheb vaja Word, Excel, Telema, Erply, veebipoe platvorm, broneeringsüsteem);

• Rõõmsameelne ja sõbralik;

• Valmis nii iseseisvaks, kui ka meeskonnatööks;

• Lahendustele orienteeritud;

• Loov ja avameelne;

Eelnev töökogemus brändijuhina või klienditeeninduses tuleb kasuks, väljaõpet korraldame kohapeal.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Mineral Project OÜ (https://bellapierre.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5550 0495
  • Correo electrónico: managementfavouritebeauty.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1579717.

Ver las 69 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › asistente de departamento de ventas ofertadas.