Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > director de relaciones con los clientes/directora de relaciones con los clientes > Myyntipäällikkö, 6 Paikkaa, Suomen Turvaopaste Oy, Helsinki

Myyntipäällikkö, 6 paikkaa, Suomen Turvaopaste Oy, Helsinki

Oferta de empleo de director de relaciones con los clientes/directora de relaciones con los clientes en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › director de relaciones con los clientes/directora de relaciones con los clientes.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon erityisasiantuntijat › Myynnin, markkinoinnin ja tiedotuksen erityisasiantuntijat › Mainonnan ja markkinoinnin erityisasiantuntijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Turku, Tampere, Pori, Seinäjoki, Vaasa, Oulu, Helsinki

Tee elämäsi diili!

Etsimme ahkeraa, tunnollista ja päättäväistä tulevaisuuden huippumyyjää. Sinulla on kokemusta B2B myynnistä usean vuoden ajan.

Työtehtäviisi kuuluu yrityksien työturvallisuuden edistäminen sekä opastaminen turvallisuuteen sekä koulutuspalveluiden myynti.

Tarjoamme huippu työkalut ja tuen tapaamisiin, joihin myös itse vaikutetaan oman assistentin välityksellä. Työ on liikkuvaa sekä työaika on liukuva mutta arkisin ja normaaliin toimistoaikaan.

Palkkausmallina toimii pohjapalkka, alan paras provisio sekä kulukorvaukset oman auton käytöstä. Myyntialue on suuri ja tämän takia pitää olla myös matkustusvalmius.

Haluamme olla tukena ja kouluttaa asiantuntijamme koska meille on tärkeää asiantuntemus, ammattitaito sekä huolehtiminen jokaisesta työntekijästä. Tämän takia järjestämme myyntimatkoja, koulutuksia sekä mahtavia ja kannustavia myyntikilpailuja.

Turvakeskus antaa mahdollisuuden vakituiseen työsuhteeseen sekä mahdollisuuden edetä myös työuralla. Myyntikouluttajamme omaavat yli 45-vuoden kokemuksen myynnin parista ja tämä luo asiantuntijoillemme vankan pohjan koulutuksiin.

Mikäli  olet periksiantamaton ja osaat kuunnella ihmisiä, niin myy itsesi meille!

8-16 arkisin

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 969 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 6.

Empleador: Suomen Turvaopaste Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:ee57b27b-c6df-4484-9e58-b4f89ea0712c.

Ver las 33 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › director de relaciones con los clientes/directora de relaciones con los clientes ofertadas.