Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > representante comercial > Myyntiedustaja, 2 Paikkaa, Kärki Kumppanit Oy, Salo

Myyntiedustaja, 2 paikkaa, Kärki Kumppanit Oy, Salo

Empleo en Finlandia (Varsinais-Suomi) de representante comercial

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme timanttista myyntialan ammattilaista!

Oletko intohimoinen myynnin ammattilainen, joka haluaa olla mukana kehittämässä kestävää tulevaisuutta? Meillä on nyt sinulle ainutlaatuinen tilaisuus lähteä viemään myyntiäsi uudelle tasolle!

Miksi liittyä meihin? Tällä hetkellä reservimarkkinalla oleva innovatiivinen tekoälyakkujärjestelmämme on räjäyttänyt kysynnän! Meidän tuotteemme tarjoavat asiakkailleen erinomaista energiatehokkuutta ja säästöjä, ja me tarvitsemme sinua auttamaan meitä viemään näitä ratkaisuja asiakkaillemme.

Tehtäväsi:

Myydä aurinkoenergiaratkaisuja ja tekoälyakkujärjestelmiämme asiakkaille.

Kehittää ja ylläpitää asiakassuhteita.

Luoda ja toteuttaa myyntistrategioita, jotka vastaavat markkinoiden tarpeita.

Työskennellä itsenäisesti ja tavoitteellisesti yrittäjäpohjaisessa ympäristössä.

Etsimme sinulta:

Vahvaa kokemusta myynnistä, mieluiten teknologia- tai energiamyynnistä.

Hyviä vuorovaikutustaitoja ja kykyä luoda luottamusta asiakkaiden keskuudessa.

Yrittäjähenkistä asennetta ja kykyä työskennellä itsenäisesti.

Kiinnostusta kestävään kehitykseen ja aurinkoenergiaan.

Tarjoamme:

Kilpailukykyisen palkkauksen ja kannustavan provisiomallin yrittäjäpohjalla toimiville myyjille.

Mahdollisuuden vaikuttaa omaan työskentelyyn ja tuloksiin.

Koulutusta ja tukea myyntityössäsi.

Mahdollisuuden kasvaa ja kehittyä energiamarkkinoilla.

Kiinnostuitko? Jos olet valmis ottamaan seuraavan askeleen urallasi ja haluat olla osa innostavaa tiimiämme, lähetä hakemuksesi ja lyhyt esittely itsestäsi osoitteeseen pasi.tuominenkarkikumppanit.fi Kerro meille, miksi juuri sinä olisit täydellinen lisä tiimiimme!

Liity mukaan rakentamaan kestävämpää tulevaisuutta aurinkoenergian avulla!

Pasi Tuominen

Myyntijohtaja

Kärki Kumppanit Oy

+358503617069

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 293 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Kärki Kumppanit Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:0793f2c5-a1aa-4174-8ebf-817d6935cd65.

Ver las 540 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.