Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > supervisor de tienda/supervisora de tienda > Myymäläpäällikkö Koneliikkeeseen

Ofertas de empleo de supervisor de tienda/supervisora de tienda en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Myymäläpäällikkö Koneliikkeeseen

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes › supervisor de tienda/supervisora de tienda.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myymälän esimiehet.

Descripción de la oferta de trabajo:

Myymäläpäällikkönä vastaat myymälämme päivittäisestä toiminnasta ja johdat myyntitiimiämme menestykseen. Osallistut aktiivisesti myyntityöhön ja toimit samalla innostavana esimerkkinä tiimillesi. Vastaat myymälän tavoitteiden saavuttamisesta, asiakastyytyväisyydestä ja myyjien osaamisen kehittämisestä.

PÄÄVASTUUALUEESI:

Myyntityö: Aktiivinen myyntityö, asiakassuhteiden luominen ja ylläpito, myyntitavoitteiden saavuttaminen

Esihenkilötehtävät: Myyntitiimin johtaminen, motivointi ja koulutus, myymälän päivittäisen toiminnan organisointi

Asiakaskokemus: Asiakastyytyväisyyden varmistaminen, asiakaspalauteen kerääminen ja käsittely

Myymälän ilme: Myymälän visuaalisen ilmeen ylläpito, tuotteiden esillepano

VAATIMUKSET:

Kokemus myynnistä ja esihenkilötehtävistä

Erinomaiset johtamis- ja vuorovaikutustaidot

Kyky motivoida ja kehittää tiimiä

Itseohjautuvuus ja organisointikyky

Sujuva suomen kielen taito, muu kielitaito katsotaan eduksi

Vahva asiakaspalveluasenne ja neuvottelutaidot

Kyky työskennellä tehokkaasti paineen alla

Työstökoneiden tuntemus

TARJOAMME:

Mahdollisuuden työskennellä innovatiivisessa ja kasvavassa yrityksessä

Pääset kehittämään myymäläämme ja vaikuttamaan sen menestykseen

Joustavat työskentelymahdollisuudet

Mahdollisuuden kehittyä ja kasvaa tehtävässäsi

Mukavan työympäristön ja ammattitaitoisen tiimin tuen

Yrityksen sairausturvavakuutus

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Veistokone Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:a08431db-52da-443c-be59-a07e1b32124f.

Ver las 82 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes › supervisor de tienda/supervisora de tienda ofertadas.