Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > asistente de organización de eventos > Myyjä Tapahtumiin

Myyjä tapahtumiin. Helsinki-Uusimaa. Finlandia

Empleo de asistente de organización de eventos en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Organizadores de conferencias y eventos › asistente de organización de eventos.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Yrityspalveluiden välittäjät › Konferenssi- ja tapahtumajärjestäjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme

MYYJIÄ TAPAHTUMIIN

Lohja-Nummela alueella pop-up myymälään ja tapahtumamyyntiin

Työsuhde alkaa 21.9.

Työaika 10-20 välillä, ma-su

Tarjoamme sinulle mahdollisuuden liittyä edelläkävijöiden joukkoon, missä sinulla on tilaisuus kehittää itseäsi, työtäsi sekä yrityksen toimintaa.

Etsimme palvelualtista, ahkeraa ja motivoitunutta henkilöä tapahtujamyyjän tehtäviin Lohjan ja Salon seudun alueelle. Tehtäväsi on tuotteiden myynti ja toiminnan esittely pop-up myymälässä. Tehtävä edellyttää itseohjautuvaa työotetta ja asiakaspalvelukykyä. Jos olet kiinnostunut modernin ruoan verkkokaupan ympäristöstä ja nautit myyntityöstä, tämä tehtävä voi olla juuri sinulle!

Edellytetään

- oma-aloitteisuutta ja reippaasti työhön tarttuvaa asennetta

- vastuuntuntoista suhtautumista työhön ja työyhteisöön

i- loista, reipasta ja positiivista elämänasennetta

- myyntihenkisyyttä

- huolellisuutta ja tarkkaavaisuutta työssä

- asiakaspalveluhenkisyyttä

Odotamme sinulta,

- 18-vuoden ikää

- hygieniapassi ja ajokortti

Työtehtävät

- elintarvikkeiden tuotemyynti Pop-up myymälässä ja tapahtumissa

- siakaspalvelu

- myyntiesittelyiden rakentaminen

- elintarvikkeiden omavalvonta

Tarjoamme

- mahdollisuuden olla mukana kehittämässä uudenlaista Kyläkauppakonseptia

- kannustavan ja reilun työilmapiirin

- palkkaus sopimuksen mukaan

Jos innostuit tästä mahdollisuudesta, lähetä meille hakemuksesi ja CV:si osoitteeseen katjamicofoy.fi 15.09.2024 mennessä. Kerro meille, miksi juuri sinä olisit sopiva lisä tiimiimme. Odotamme innolla hakemustasi ja otamme yhteyttä haastateltaviin mahdollisimman pian.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 929 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Mico Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:dae98284-0a98-4e0a-822d-c9161db8fce8.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Organizadores de conferencias y eventos › asistente de organización de eventos ofertadas.