Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones > Myyjä Suomen Brodeeraukselle, Jyväskylä

Myyjä Suomen Brodeeraukselle, Jyväskylä. Keski-Suomi

Oferta de trabajo en Keski-Suomi (Finlandia) de vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme Suomen Brodeeraukselle aktiivista ja itsenäiseen työhön kykenevää myyjää asiakashankinnan, myynnin ja asiakkuuden ylläpidon tehtäviin Jyväskylän alueelle!

Etsimältämme henkilöltä löytyy sitkeyttä, halua kehittyä sekä ennen kaikkea myyntihenkisyyttä.

Suomen Brodeeraus on työvaatteisiin, edustusvaatteisiin sekä liikelahjoihin erikoistunut nopeasti kasvava yritys, joka tarjoaa palveluita kaikenkokoisille yrityksille ympäri Suomea! Myymälät löytyvät Jyväskylästä ja Kuopiosta.

Tehtävässä menestyäksesi odotamme sinulta B2B myyntikokemusta, tietoteknistä osaamista sekä B-luokan ajokorttia. Työpäivät koostuvat uusasiakashankinnasta Jyväskylän alueella, asiakkaiden kontaktoinnista ja tarpeiden kartoituksesta sekä olemassa olevien asiakkaiden palvelemisesta ja yhteydenpidosta. Tarvittaessa osallistut myös myymälätyöskentelyyn, esimerkiksi lomatuurausten yhteydessä.

Tarjoamme tehtävästä pohjapalkan lisäksi provisioon perustuvan korvauksen.

Mikäli kiinnostuksesi heräsi ja koet olevasi etsimämme henkilö, lähetä hakemuksesi meille mahdollisimman pian! Paikka täytetään heti sopivan tekijän löydyttyä.

Lisätietoja antaa:

Jenna Hämynen

Rekrytointikonsultti

+358 50 328 3068

jenna.hamynenbolt.works

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 144 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:388e7755-c8e4-4bc7-9971-5fbf4a26ad26.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en municiones/vendedora especializada en municiones ofertadas.