Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor especializado en cosmética y perfumería/vendedora especializada en cosmética y perfumería > Myyjä, Ruohonjuuri Oy, Oulu

myyjä, Ruohonjuuri Oy, Oulu. Pohjois-Pohjanmaa. Finlandia

Empleos de vendedor especializado en cosmética y perfumería/vendedora especializada en cosmética y perfumería en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en cosmética y perfumería/vendedora especializada en cosmética y perfumería.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ruohonjuuren Oulun myymälä etsii tiimiinsä innokasta sesonkimyyjää joulukauppaan viikoille 49 - 52. Etsimme monipuolista sekä asiakaspalvelutaitoista osa-aikaista myyjää määräaikaiseen työsuhteeseen.

Odotamme:

-Olet kiinnostunut luonnonkosmetiikasta, superfoodeista ja lisäravinteista sekä seuraat trendejä ja haluat auttaa asiakasta kokonaisvaltaisen hyvinvoinnin saralla.

-Olet energinen ja reipas etkä pelkää tarttua hommiin myöskään myymälän ylläpidollisissa asioissa; hyllytät tarvittaessa ketterästi ja autat myymälää pysymään siistinä ja houkuttelevana.

-Omaat hyvät vuorovaikutustaidot tiimissä ja asiakkaiden kanssa.

-Omaksut helposti uudet toimintatavat ja nautit vaihtelevasta työstä.

Mikäli kiinnostuit, hae paikkaa täältä: https://www.recright.com/careers/fi/ruohonjuuri-3/kausimyyja-joulukauppaan-1-paikka-oulu-67178a0beb67df56b20d8d57

TYÖN ALOITUS: Viikko 49, pvm sopimuksen mukaan

TYÖSUHDE:  2.11.2024 - 29.12.2024 osa-aikainen 10h/vko, määräaikainen sopimus (sesonki-, ja kausityö)

HAKUAIKA: 22.10.2024-3.11.2024, mutta täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä.

PALKKAUS: Kaupanalan tes

TARJOAMME:

-Rohkean ja reilun työpaikan hyvän elämän kaupassa, ekokauppa-alan edelläkävijä yrityksessä

-Työpaikan yrityksessä jonka toiminta nojautuu kestävän kehityksen periaatteisiin

-Suvaitsevaisen ja tasa-arvoisen työyhteisön

-Mukavat työsuhde- ja henkilökuntaedut

-Hyvinvointi trendeissä kiinni olevan työn kehittymismahdollisuuksineen sekä hyvän perehdytyksen työhön

Onnea työnhakuun!

Kausityö

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 202 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Ruohonjuuri Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:b9ddd959-ecb1-4bd8-b146-152be9f1e88e.

Ver las 16 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en cosmética y perfumería/vendedora especializada en cosmética y perfumería ofertadas.