Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > vendedor especializado en ferretería y pintura/vendedora especializada en ferretería y pintura > Myyjä Rautakauppaan, Kokoaikainen Työ, Staffmill Oy, Ilomantsi

Myyjä rautakauppaan, kokoaikainen työ, StaffMill Oy, Ilomantsi

Trabajos de vendedor especializado en ferretería y pintura/vendedora especializada en ferretería y pintura en Finlandia (Pohjois-Karjala)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en ferretería y pintura/vendedora especializada en ferretería y pintura.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Myyjänä rautakaupassa vastaat ensisijaisesti asiakaspalvelusta ja kassatyöstä. Päivittäisiin tehtäviisi kuuluu asiakaspalvelu, asiakkaiden avustaminen ja opastaminen tuotteiden valinnassa sekä kassatoiminnot.  Autat asiakkaita ja varmistat, että he saavat parhaan mahdollisen palvelun.

Toivomme, että sinulla on reipas ja ystävällinen asiakaspalveluasenne. Eduksi katsotaan, jos sinulla on edes hieman kokemusta rakennusalalta ja tunnet rakennusalan tuotteita. Aikaisempi kokemus myyntityöstä on myös plussaa, mutta tärkeintä on oikea asenne ja halu oppia uutta.

Lisätietoja tehtävästä antaa Stäffärin Mette numerosta 040 2157 061.

Tarjoamme sinulle:

- Luotettavan työnantajan ja helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi.

- Yhteydenpidon ja tuen.  Huolehdimme viihtyvyydestäsi ja hyvinvoinnistasi.

- Nopeat puhelinkonsultaatiot esimerkiksi terveysasioissa ja työhön liittyvissä kysymyksissä.

- Elämäntilanteen tai asuinpaikan mahdollisesti muuttuessa, tarjoamme sinulle useita työmahdollisuuksia asiakasyrityksissämme.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Karjala.

Ver 68 ofertas de trabajo en "Pohjois-Karjala" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:958b0874-64c9-4a30-817b-657bb659c491.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en ferretería y pintura/vendedora especializada en ferretería y pintura ofertadas.