Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor especializado en joyería y relojería/vendedora especializada en joyería y relojería > Myyjä, 2 Paikkaa, Paavuoren Tila, Paavuoren Tila, Turku, Turku

Myyjä, 2 paikkaa, Paavuoren Tila, Paavuoren Tila, TURKU, Turku

Demanda de vendedor especializado en joyería y relojería/vendedora especializada en joyería y relojería en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en joyería y relojería/vendedora especializada en joyería y relojería.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Paavuoren Tila on mansikan, herneen ja avomaankurkun viljelyyn

erikoistunut puutarhatila Paimion Sukselassa.

Myymme tuotteitamme alkukeväästä loppusyksyyn Turun Kauppatorilla sekä

kesäkauden Liedon, Kaarinan, Naantalin ja Paimion myyntipisteissä.

Haemme nyt iloista, puheliasta ja asiakaspalveluhenkistä myyjää

Turun Kauppatorille.

Toivomme sinulta aktiivista ja omatoimista asennetta.

Pidät asiakaspalvelusta ja osaat pitää työpisteesi siistinä.

Kiireen keskellä osaat nauttia työnteosta ja

pystyt myös hyödyntämään hiljaiset hetket työpäivässäsi.

Saat perehdytyksen työhön,

joten aiempi kokemus työstä ei ole välttämätön, mutta on eduksi.

Tarjoamme sinulle mielekkään, itsenäisen ja vastuullisen kesätyön.

Työ on ajoittain todella kiireistä ja myyntipisteessä työskennellään välillä yksin.

Toivomme siis, että olet yli 16-vuotias.

Hakemus + CV 30.6.2024 mennessä

paavuorentilagmail.com

Lisätietoja saat Jaanalta, 050-339 9969

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 286 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Paavuoren Tila.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:9dc79db2-ec30-47ff-9d68-6fb2679bb21a.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en joyería y relojería/vendedora especializada en joyería y relojería ofertadas.