Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä, 2 Paikkaa, Energia Sunny Oy, Pirkanmaa, Mänttä-vilppula

Trabajar en Keski-Suomi (Finlandia) de vendedor/vendedora

Myyjä, 2 Paikkaa, Energia Sunny Oy, Pirkanmaa, Mänttä-vilppula

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsitään aurinkosähköjärjestelmien ja niihin liittyvien tuotteiden myyjää kuluttaja-asiakkaille

Kuvaus:

Etsimme motivoitunutta ja energistä henkilöä mukaan tiimiimme. Tehtäväsi on myydä aurinkoenergiaratkaisujamme asiakkaillemme ja auttaa heitä siirtymään kohti energiaomavaraisempaa tulevaisuutta.

Voit työskennellä esimerkiksi Pirkanmaalla, Keski-Suomessa tai Etelä-Pohjanmaalla.

Tehtävät ja vastuut:

Vastata aurinkosähköjärjestelmien myynnistä.

Kartoittaa asiakkaiden tarpeita ja tarjota heille sopivia aurinkoenergiaratkaisuja.

Edellytykset:

Aikaisempi kokemus myynti- ja neuvottelutehtävistä, etenkin aurinkoenergian alalta, katsotaan eduksi. Hyvä asenne ja halu tehdä tulosta on kuitenkin tärkeämpää, kuin kokemus.

Vahvat viestintä- ja vuorovaikutustaidot

Kyky työskennellä itsenäisesti ja tiimissä

Tekninen ymmärrys aurinkoenergiaratkaisuista ja niiden hyödyistä katostaan eduksi, muttei pakollista.

Halu oppia uutta ja kehittyä alalla

Ajokortti ja oma auto tarpeellinen

Tarjoamme:

Kilpailukykyisen palkkauksen ja kannustavan bonusjärjestelmän

Mahdollisuuden kehittyä aurinkoenergian asiantuntijaksi

Dynaamisen työympäristön ja tiimin tuen

Mahdollisuuden vaikuttaa kestävän tulevaisuuden rakentamiseen

Mikäli olet motivoitunut, tavoitteellinen ja haluat olla mukana edistämässä aurinkoenergian käyttöä,

lähetä meille vapaamuotoinen hakemuksesi osoitteeseen: infoenergiasunny.fi

Lisätietoja tehtävästä saat:

Tuomas Lohivuo

044-2680732

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 176 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Energia Sunny Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:3b4d8e02-8644-432d-a643-55c8e0a8dc15.

Ver las 477 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.