Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä, S-market Vaajala, Osuuskauppa Keskimaa, Jyväskylä

Myyjä, S-market Vaajala, Osuuskauppa Keskimaa, Jyväskylä

Contrato en Finlandia (Keski-Suomi) de vendedor/vendedora

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

JYVÄSKYLÄ

Etsitkö monipuolista, vaihtelevaa työtä, jossa pääset osaksi lukuisten Keski-Suomalaisten ihmisten arjen onnistumista?

Etsimme nyt MYYJÄÄ S-market Vaajalan tiimiin. Tehtävä on vakituinen ja osa-aikainen 28 h/vk.

Palkka perustuu kaupan alan työehtosopimukseen ja on kokemusvuosista riippuen 10,30-13,76 e/h + ilta- ja viikonloppulisät. Meillä sinulla on myös mahdollisuus tulospalkkioon, joka on jopa 1,5 euroa per tehty työtunti.

Myyjän tehtävä koostuu laajasti erilaisista myymälän tehtävistä, kuten hyllytyksestä, kassatyöstä, kuormanpurusta ja asiakaspalvelusta. Vauhdikkaampanakin työpäivänä työsi tukena on huipputiimi, ja töitä tehdään yhdessä asiakkaiden parhaaksi. Vaihtelevat tehtävät kehittävät osaamistasi, ja meillä Keskimaalla onkin urapolkuja tarjolla halutessasi moneen suuntaan.

Etsimme toimeen tarttuvaa tyyppiä, joka ei pelkää ryhtyä töihin ja saada hommat hoidettua. Aikaisempi kokemus kaupan tehtävistä on hyödyksi, mutta ahkera ja positiivinen asenne on tässä tehtävässä kaikista tärkeintä. S-market Vaajalan tiimi kyllä perehdyttää sinut huolella tehtäviisi.

Palvelemme asiakkaitamme laajoilla aukioloilla, ja tämä takaa sinulle vaihtelevat työajat ja joustavan arjen.

Meillä saat käyttöösi myös Keskimaan huiput henkilöstöedut. Niistä voit lukea lisää täältä: https://keskimaa.fi/henkilostoedut/

Lisätietoja tehtävästä antaa Marketpäällikkö Heini Reinikka, puh. 010 76 74402.

Hae tehtävää viimeistään 23.5.2024, mutta älä jää odottamaan, sillä käsittelemme hakemuksia jo hakuajalla.

Keskimaalla luodaan aidosti parempaa työelämää, tämä on nähtävillä työntekijäkyselyssä sekä Keskimaalle myönnetyssä Innostavimmat työpaikat 2023-tunnustuksessa. Olemme Keski-Suomen suurin yksityinen työnantaja ja luomme omannäköistä työelämää lähes 2000 keskimaalaisen kanssa. Keskimaa on vakaa työnantaja ja meillä on erittäin hyvät työsuhde-edut, mahdollisuus edetä uralla sekä kouluttautua työn ohessa.

Lue lisää meistä ja henkilöstöeduistamme: https://keskimaa.fi/meille-toihin/

Meillä kuljetaan samaa matkaa kohti omannäköistä työelämää. Usein ilolla, välillä sisulla, aina sydämellä  yhdessä.

Rekrytoinnissa apuna toimii yhteistyökumppanimme Minna StaffPointilta. Tehtävään valittu henkilö työllistyy Osuuskauppa Keskimaalle.

28 h viikossa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 176 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuuskauppa Keskimaa.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:fc210f6e-6b44-47a9-8b5b-dfe06627d07c.

Ver las 477 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.