Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä, Kannuksen Kukkatalo Ruusunen Oy, Kannus

Oferta de trabajo de vendedor/vendedora en Keski-Pohjanmaa (Finlandia)

Myyjä, Kannuksen Kukkatalo Ruusunen Oy, Kannus

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Myyjä Kukkatalo Ruususeen

Haemme joukkoomme osa-aikaiseen työsuhteeseen myyjää lifestyle-myymälä Kukkatalo Ruususeen Kannukseen.

Tehtäviisi kuuluu myymälän yleisen siisteyden ylläpitäminen, saapuvan tavaran purkaminen, esille laitto ja somistaminen, asiakaspalvelu ja kassatyöskentely. Aikaisempi kokemus kukkien parissa ja kukkien sidontataidot katsotaan eduksi.

Odotamme sinulta ahkeraa ja oma-aloitteista työotetta sekä positiivista asiakaspalveluasennetta työhön.

Palkkaus on kaupan alan TES:n mukainen.

Työajat ovat kaupan aukioloajat.

Tarjoamme mukavan työyhteisön kehittyvässä yrityksessä, jossa on tekemisen meininki ja visuaalisesti kaunis ja luova ympäristö.

Lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi osoitteeseen siiri.niemelafinnspring.fi .

Hakuaika päättyy 30.6.2024.

Käymme hakemuksia läpi jo hakuaikana ja etenemme sopivan ehdokkaan kanssa mahdollisimman pian.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Pohjanmaa.

Ver 54 ofertas de trabajo en "Keski-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Kannuksen Kukkatalo Ruusunen Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:d77090cb-8394-40b3-bccc-131297da00b7.

Ver las 479 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.