Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä / Hyllyttäjä, Roboske Oy, Ararat Bazaar, Helsinki

Contrato de vendedor/vendedora en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Myyjä / Hyllyttäjä, Roboske Oy, Ararat Bazaar, Helsinki

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme Ararat Bazaariin iloista ja energistä myyjää/hyllyttäjää.

Työpäiväsi ovat kello 8:00-19:00 välillä. Työaikoihin liittyen voimme keskustella ja sopia joustavista ratkaisuista.

Alkamisajan: sopimuksen mukaan

Aikaisempi kokemus ei ole välttämätöntä. Voit lähettää vapaamuotoisen työhakemuksen osoitteeseen romanstar91gmail.com

Yrityksen Y-tunnus: 2455331-2

Roboske Oy

Vanha talvitie 13-15, Helsinki

Ararat Bazaar on vuonna 1999 perustettu etnisiin elintarvikkeisiin erikoistunut kauppa Helsingin Kalasatamassa.

Monipuoliseen ja laadukkaaseen tuotevalikoimaamme kuuluu sekä tuore-, kuiva-, pakaste-, että säilyke-elintarvikkeet kilpailukykyisin hinnoin.

Olet sitten kokenut kulinaristi, arkiruokaan vaihtelua kaipaava kotikokki tai muuten vain utelias. Olet aina tervetullut Bazaariin.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 993 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Roboske Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:38766db1-a15f-4afd-a5c2-2d619d7f78e5.

Ver las 479 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.