Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä, Tiger Stores Oy, Myyjä 8h Vko Raisio Mylly, Raisio

myyjä, Tiger Stores Oy, Myyjä 8h vko Raisio Mylly, Raisio

Contratación en Varsinais-Suomi (Finlandia) de vendedor/vendedora

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Flying Tiger Copenhagen myyjä, kauppakeskus Mylly, Raisio. 8 h / vko, määräaikainen 28.2.2025 asti

Kuvittele työ, jossa päivät lentävät. Työpaikka luovien tuotteiden ja ihanien työkavereiden ympäröimänä. Työpaikka tyytyväisten ja uskollisten asiakkaiden kanssa. Näin on meillä Flying Tiger Copenhagenissa, ja nyt haluamme sinut mukaan! Oletko intohimoinen asiakaspalvelija ja haluat luoda hieman extraa asiakkaillemme? Jos vastasit kyllä, sinusta voisi hyvinkin tulla uusi myyjämme Myllyyn.

Työskentely kanssamme Flying Tiger Copenhagenissa vaatii jotain tavallisuudesta poikkeavaa. Sinun pitäisi tietää, mitä hyvä palvelu on, ja olla intohimoinen sen toteuttamisessa! Asiakkaidemme tulisi tuntea olonsa tervetulleiksi myymälöihimme ja lähteä hymy kasvoillaan ja halu tulla takaisin!

Kuka sinä olet?

Flying Tiger Copenhagen -myymälässä olemisen pitäisi olla hauskaa - sekä asiakkaillemme, että siellä työskenteleville. Siksi olet henkilö, joka levittää positiivista energiaa, sekä asiakkaisiin että kollegoihin. Olet hyvä pitämään järjestystä yllä ja varmistamaan, että myymälä näyttää aina hyvältä ja kutsuvalta. Päätehtäväsi on huolehtia asiakkaistamme, mutta siihen kuuluu myös toimitusten purkaminen, tavaroiden esille laittaminen ja kassatyöt.

Odotamme sinun olevan:

Palveluhenkinen

Vastuuntuntoinen

Ratkaisukeskeinen ja tehokas

Yhteistyökykyinen ja joustava

Joku, joka nauttii nopeasta työskentelystä

Keitä me olemme?

Meillä Flying Tiger Copenhagenilla on vahvat arvot, jotka ohjaavat meitä kaikessa tekemisessämme - ajattelusta työskentelytapaan. Meillä on avoin kulttuuri, jossa arvostamme toisiamme ja luomme tilaa erilaisuudelle, innovaatioille ja ihmisille, jotka ovat aidosti kiinnostuneita toisista ihmisistä. Meillä on luova ja vapaamuotoinen ilmapiiri, jossa toivotamme monimuotoisuuden tervetulleeksi ja jossa vuorovaikutus ja tiimihenki ovat avain menestykseen!

Kuulostaako siltä, että haluat olla mukana? Sitten ei ole mitään odotettavaa - odotamme innolla kuulevamme sinusta!

Käymme hakemuksia läpi ennen hakuajan umpeutumista, joten ole nopea ja lähetä hakemuksesi!

8 h /vko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 285 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Tiger Stores Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:992a2bc0-56a3-4db7-befe-6cc308fadac5.

Ver las 619 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.