Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios > Muuseumipoe Juhataja

Muuseumipoe juhataja. Estonia

Vacante en Estonia de Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios.

Juhid : Haiglate juhid, jaekaubanduse juhid ja muid teenuseid osutavate asutuste juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Muuseumipoe juhataja on muuseumipoe mootor, kes korraldab kaubavalikut, reklaamib poodi ja uut kaupa nii muuseumis, linnaruumis kui ka meedias ja internetis. Ta suhtleb klientidega, jagab ekspositsiooniga seotud trükiste müügisoovitusi, tutvustab trükiseid ja teeb aktiivselt lisamüüki muuseumipoes. Teeb ettepanekuid meenete sortimendi laiendamiseks, meenete tootmiseks. Poe juhataja loob poes toreda ja meeldiva õhkkonna ning modereerib ka muuseumipoe sotsiaalmeediat.

Omalt poolt pakume: Eneseteostusvõimalust, huvitavat tööd, puhkust 35 päeva, erinevaid koolitusi, toredaid ühisüritusi, sõbralikku kollektiivi, väljasõite teistesse kunsti institutsioonidesse. Lisaks kompenseerime sportimisvõimalusi.

Muud nõuded: Kandideerimise eelduseks on varasem müügitöö oskus teenindusvaldkonnas, rahaga arveldamise oskus. Kasuks tuleb vene keele oskus, eelnev töökogemus sarnasel ametikohal, huvi kunsti- ja kultuurivaldkonna vastu

Kodus töötamise võimalus: Jah

Koormus, vahetused: 0,8 ametikohta

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Tartu Kunstimuuseum (http://www.tartmus.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: jaanikatartmus.ee

Identificador de la vacante:1430415.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios ofertadas.