Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Siivoojia Keikkatöihin, 5 Paikkaa, Visio Henkilöstöratkaisut Pirkanmaa Oy, Tampere

Siivoojia keikkatöihin, 5 paikkaa, VISIO Henkilöstöratkaisut Pirkanmaa Oy, Tampere

Ofertas de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones en Pirkanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hei SINÄ siivooja tai sellaiseksi haluava! Haemme nyt Tampereen alueelle siivoojia monipuolisiin siivouskeikkoihin.

Työt alkavat nopeallakin aikataululla, sopimuksen mukaan. Töihin perehdytetään, joten vähempikin kokemus riittää, mutta silloin kaivataan halua oppia ja sisäistää asioita.

Tarjolla on monipuolisia siivoustöitä kuten ylläpitosiivoukset, rappusiivoukset, yläpölyjen siivous, ikkunoiden pesu yms.

Töitä tehdään pääsääntöisesti aamuvuorossa, mutta kohteesta riippuen voi olla tarjolla myös ilta-, yö- ja viikonlopputyötä. Tekijöiden toiveita kuunnellaan vuorosuunnittelussa.

Toivoisimme hakijalta:

Reipasta ja rehtiä asennetta, eli vahvaa työmoraalia

Joustavuutta työvuorojen suhteen

Suomenkielen osaamista (suomi on työkielenä)

Jos haluat töihin ja tämä työpaikka rupesi kiinnostamaan,niin jätä hakemuksesi jo tänään.

Voit myös soittaa tai laittaa sähköpostia:

Jeri Ojakangas / 040 701 6087 / jeri.ojakangasvisiohr.fi

Olemme yhteydessä haastatteluun kutsuttaviin henkilöihin.

Mikäli tämä paikka herätti kiinnostuksesi, niin jätä hakemuksesi jo tänään sillä nopeat syövät hitaat. Mutta jos ei tämä osunut kriteereihisi ja etsit toisenlaista työpaikkaa, niin käyhän vilkaisemassa muut avoimet työpaikkamme osoitteessa: http://www.visiohr.fi/selaa-tyopaikkoja/

VISIO - PAREMMAN DUUNIN PUOLESTA!

Visio Henkilöstöratkaisut Oy on vuonna 2020 perustettu uuden ajan henkilöstöpalvelualan yritys. Me tarjoamme työntekijöillemme rehellistä ja aitoa palvelua. Tavoitteenamme on tarjota mahdollisimman vakaa työympäristö jokaiselle työntekijällemme. Vision työntekijänä sinun ei tarvitse huolehtia siitä, että onko palkka oikein ja ajallaan maksettu tai että työvaatteet eivät olisi viimeisen päälle tai että me emme kuuntelisi sinun toiveitasi, sillä me kyllä pidämme sinusta huolen ja sinä voit keskittyä olennaiseen eli tekemään työsi hyvin.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 449 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: VISIO Henkilöstöratkaisut Pirkanmaa Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:bbdc6e89-2a59-42ae-829e-5895fd25d992.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.