Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > podador de árboles/podadora de árboles > Ulkoalueidenhoitajia Kesäksi, 3 Paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Ulkoalueidenhoitajia kesäksi, 3 paikkaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Trabajos en Finlandia (Varsinais-Suomi) de podador de árboles/podadora de árboles

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles.

Traducción de la profesión: Maanviljelijät, metsätyöntekijät ym › Maanviljelijät ja eläintenkasvattajat ym › Pelto- ja puutarhaviljelijät › Puutarhurit, kasvihuoneviljelijät ja -työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme nyt asiakasyrityksellemme ULKOALUEIDENHOITAJIA kesäksi Turun alueelle! Työt alkavat toukokuun aikana ja kesävät elokuun loppuun asti. Aloitus- ja lopetusajankohdista voidaan kuitenkin neuvotella hakijan tilanteen mukaan.

Työtehtävässä tulet työskentelemään ulkoalueidenhoitotiimissä, jossa pidetään huolta kaupungin viheralueiden siisteydestä. Työpäivät pitävät sisällään mm. pensaiden siistimistä ja rikkaruohojen kitkentää. Työskentely tapahtuu ma-pe klo 7-15:30, 40h/viikko ja työpäivät starttaavat Runosmäen suunnilta Turusta.

Mikäli olet toimeen tarttuva, fyysistä ulkoilmatyötä pelkäämätön tiimipelaaja, olet juuri etsimämme tyyppi! Eduksi tässä tehtävässä katsotaan aikaisempi kokemus vastaavanlaisista tehtävistä, mutta eniten arvostamme luotettavuutta ja toimeentarttuvaa työskentelyotetta!  Lisäksi sinulta tulisi löytyä B-ajokortti, vaikka omaa autoa tehtävässä ei tarvitse.

Asiakkaamme tarjoaa sinulle:

- 12,89 €/h tuntipalkan + työajanlyhennyskorvauksen (pekkaset)

- takuuvarmat työtunnit koko kesäksi

- mukavat työkaverit ja työporukan kenen kanssa tehdä töitä

Tarjoamme sinulle Clickistä:

- turvallisen työpaikan työllistyä; toimimme kaikkien lakien ja säädösten mukaan sekä työehtosopimuksen määräysten mukaisesti

- lakisääteistä huomattavasti kattavamman työterveyshuollon heti ensimmäisestä päivästä lähtien

- uudet ja asianmukaiset työvarusteet

Kiinnostuitko tehtävästä? Hae paikkaa täyttämällä hakemus ohessa olevan linkin kautta mahdollisimman pian, sillä paikat täytetään välittömästi ja haastattelut aloitetaan heti.  Kerro hakemuksessa mahdollisimman tarkasti aikaisemmasta työkokemuksestasi ja -tehtävistäsi. Voit olla myös suoraan puhelimitse yhteydessä Click Henkilöstöpalveluiden rekrytointipäällikkö Maiju Aarnioon 050 411 0375 arkisin  klo 9-16 välillä.

Linkki hakulomakkeeseen: https://www.click-hp.fi/hakemus/19728

40h/viikko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 396 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:abac44f1-dca6-4c68-911b-32f8b15abb4b.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles ofertadas.