Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Muu Kotiapulainen Tai -siivooja, Siivous- Ja Kotipalvelu Annet Oy, Rovaniemi

Trabajar de limpiador doméstico/limpiadora doméstica en Lappi (Finlandia)

Muu Kotiapulainen Tai -siivooja, Siivous- Ja Kotipalvelu Annet Oy, Rovaniemi

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Kotiapulaiset ja -siivoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme reipasta ja asiakaspalveluhenkistä tarvittaessa töihin kutsuttavaa työntekijää. Pidät siivoamisesta ja työsi tuottamasta huolellisesta kädenjäljestä.

Sinulla on hyvä fyysinen kunto, olet luotettava, joustava, oma-aloitteinen ja pidät aidosti siivousalan työstä.

Sujuva suomen kieli on välttämätön työtehtävien hoitamiseksi.

Työ tehdään pääosin parityöskentelynä ja siirtymät liikutaan autolla, joten sinulla tulisi olla auto käytettävissäsi. Maksamme kilometrikorvausta työpäivän sisällä ajetuista työkilometreistä.

Työ on suurimmaksi osaksi kotien siivousta, sekä arjessa auttamista. Työtä tehdään 7.00-16.00 välillä, illat ja viikonloput ovat vapaat.

Aiempi kokemus kotisiivouksista katsotaan eduksi, mutta ei ole välttämätön.

Lähetä vapaamuotoinen hakemus sähköpostitse infoannet.fi tai soittele niin jutellaan lisää.

Lisätietoja puhelimitse, Anne-Mari 045 869 6629 ja Anne 045 870 1116

arkisin klo 7-16 välillä

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 248 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Siivous- ja kotipalvelu Annet Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:9aad7f1d-c057-48e6-a0e1-a3629bef037d.

Ver las 408 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.