Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > conserje de edificio > Muu Kiinteistöhuollon Työntekijä, Palpen Oy, Lohja, Lohja

Muu kiinteistöhuollon työntekijä, Palpen Oy, Lohja, Lohja

Ofertas en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de conserje de edificio

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Kiinteistöhuollon työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme joukkoomme kausityöntekijää/ulkotyöntekijää Lohjan alueelle

Olemme kiinteistöpalveluja Länsi Uudellamaalla, Keski-Uudellamaalla ja Varsinais-Suomessa tarjoava yritys. Toimimme Mm. Lohjalla, Vihdissä, Nummelassa, Karkkilassa, Karjalohjalla, Sammatissa, Salossa, Siuntiossa ja Järvenpäänseudulla. Asiakaskohteemme koostuvat liike- sekä asuinkiinteistöistä.

Etsimme työntekijää kiinteistöjen ulkoaluetöihin. Eduksi katsomme, jos sinulla on laajaa osaamista talvikunnossapidosta, puutarhatöistä tai laajemmin kiinteistönhoitajan työstä.

Etsimämme henkilön työtehtäviin kuuluu pääasiassa ulkoalueiden talvikunnossapito, puhtaanapitotyöt, vihertyöt ja kiinteistönhoitajien avustaminen. Hakijalta toivomme aikaisempaa kokemusta alalta ja valmiuksia itsenäiseen työskentelyyn.

B-luokan ajokortti on välttämätön.

Katsomme eduksi mm. alan koulutuksen, kiinteistönhuoltokoneiden käyttötaidon, LVIS- ja muun talotekniikkaosaamisen.

Arvostamme tiimityöskentelytaitoa, oma-aloitteisuutta ja asiakaspalveluhenkisyyttä.

Työssä tarvitaan joustavuutta (mm. lumityöt, päivystystyöt).

Työn alkamisen ajankohta: sopimuksen mukaan, työ keskittyy kesän kausitöihin mutta mahdollisuus toistaiseksi voimassa olevaan työsuhteeseen on mahdollinen.

Paikka täytetään sopivan henkilön löydyttyä.

Vapaamuotoiset hakemukset palkkatoiveen kera:

Penttinen Sami

044 355 8805

sami.penttinenpalpen.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 940 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Palpen Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:0e30327d-62dc-4887-8fc9-98f53479c91a.

Ver las 166 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio ofertadas.