Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > diseñador de medios digitales/diseñadora de medios digitales > Multidisciplinarni Oblikovalec - M/ž

MULTIDISCIPLINARNI OBLIKOVALEC - M/Ž. Osrednjeslovenska

Vacante en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de diseñador de medios digitales/diseñadora de medios digitales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Diseñadores gráficos y multimedia › diseñador de medios digitales/diseñadora de medios digitales.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Arhitekti/arhitektke, urbanisti/urbanistke, geodeti/geodetinje in oblikovalci/oblikovalke ipd › Grafični in multimedijski oblikovalci/grafične in multimedijske oblikovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:

MULTIMEDIJSKI OBLIKOVALEC, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, OPIS DELA:

- SAMOSTOJNO VODIL/-A PROJEKT VSE OD IDEJNE ZASNOVE DO IZVEDBE (KREATIVNO IN IZVEDBENO OBLIKOVANJE)

- SODELOVAL/-A S KREATIVNIM DIREKTORJEM, S TEKSTOPISKO/-CEM IN VODJO PROJEKTA

- IZKAZOVAL/-A ČUT ZA ESTETIKO, RADOVEDNOST, PROAKTIVNOST, SPREMLJANJE TRENDOV, SAMOSTOJNOST, STRATEŠKO RAZMIŠLJANJE, ODGOVORNOST IN NATANČNOST

, Kaj pričakujemo:

- Programsko opremo Adobe CC Illustrator, Photoshop in Indesign, in to odlično!

- Canvo, Figme in za potrebe prezentacij Microsoft Powerpoint

- Adobe CC Premiere in After Effects za montažo in enostavne animacije

- Poljuben 3D-program (ni nujno, je pa prednost)

- Delovanje družbenih omrežij ter snovanje in oblikovanje zanje (Facebook post in ad, Instagram feed, post in story, LinkedIn, TikTok)

- Zakonitosti digitalnih materialov (spletni oglasi, tudi za Google in družbena omrežja ter spletne strani) in tiskanih medijev (brošur, tiskanih oglasov, zunanjega oglaševanja), embalaž, CGP, prezentacij in oglaševalskih kampanj (ne nujno v tem vrstnem redu),

- vsaj 2 leti izkušenj na področju grafičnega in digitalnega oblikovanja

Kaj nudimo:

- Redno zaposlitev s poskusno dobo 6 mesecev

- Možnost napredovanja na položaj umetniškega direktorja   ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1367 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: FORMITAS CREATIVE, družba za strateški marketing, d.o.o., Dunajska cesta 5 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: zaposlitevformitas.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:OL43973.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Diseñadores gráficos y multimedia › diseñador de medios digitales/diseñadora de medios digitales ofertadas.