Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Ensambladores de maquinaria mecánica > Montāžas Darbu Atslēdznieks

MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKS. Letonia

Ofertas en Letonia de Ensambladores de maquinaria mecánica

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de maquinaria mecánica.

Traducción de la profesión: Iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri › Montieri › Montieri › Mehānisko mašīnu montieri.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību ''Terko''

aicina darbā: Montāžas darbu atslēdzniekus

Prasības:Vismaz 3 gadu pieredze amatā vai vidējā profesionālā izglītība;Spēja apzinīgi un uzmanīgi veikt savu darbu;

Nodrošināt saudzīgu attieksmi pret tehniku un darba vietu;

Atbildības sajūtu un nopietnu pieeju darba pienākumu veikšanai.

Mēs piedāvājam:Oficiālu nodarbinātību, pastāvīgu darbu ar iespēju ilgtermiņa darba attiecībām;Nodrošinām darba apģērbu, apavus, individuālos aizsardzības līdzekļus;Izmitināšanu apmaksā darba devējs;

Sedzam visas transporta izmaksas;

un citus papildus bonusus.

Gaidīsim Tevi mūsu komandā!

CV sūtīt uz e-pastu: sia.terko.latgmail.com

Detalizētāka informācija tiks sniegta darba pārrunu laikā.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 14.

Empleador: SIA "Terko".

Forma de contacto:

  • Dirección: Rīga, Ieriķu iela 66 - 89, LV-1057, kā arī citos pasūtītāju objektos.
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: sia.terko.latgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240212-141.

Ver las 76 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.