Ofertas en Polonia (Pomorskie) de Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos

Monter / Operator Maszyn

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos.
Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Monterzy : Monterzy : Monterzy aparatury, maszyn i sprzętu elektrycznego i sprzętu elektronicznego.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: -wykonywanie operacji technologicznych zgodnie z otrzymanym instruktażem, -bieżąca kontrola produkowanych detali, Oferujemy: -stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego, Proponowane warunki pracy: -umowa o pracę na okres próbny do 3 m-cy, -system 3-zmianowy (godz.: 6-14 ; 14-22 ; 22-6) / możliwość czterobrygadówki (6-18, 18-6) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja.metrixReemplazar por una arrobaapator.com W temacie e-maila prosimy o podanie nazwiska i imienia oraz nazwy stanowiska, na które kandydat aplikuje. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)" WYNAGRODZENIE DO USTALENIA Z PRACODAWCĄ PODCZAS ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ, WYSOKOŚĆ UZALEŻNIONA OD POSIADANEGO DOŚWIADCZENIA I KWALIFIKACJI Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie zawodowe 4-letnie, typ: techniczne - pożądane - uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe - konieczne - umiejętności: współpraca w zespole - pożądane; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - pożądane; Zdolności manualne - pożądane Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 490 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2200.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Lucyna Kiedrzynek-szpara, tel.: 58 530-93-19, email: rekrutacjaReemplazar por una arrobametrix.pl

Empresa: APATOR METRIX SPÓŁKA AKCYJNA.

Dirección: Grunwaldzka 14, 83-110 Tczew, Polska.

Contacto: Lucyna Kiedrzynek-szpara, tel.: 58 530-93-19, email: rekrutacjaReemplazar por una arrobametrix.pl

Email: rekrutacjaReemplazar por una arrobametrix.pl

Ver las 169 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos ofertadas.