Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Fontaneros e instaladores de tuberías > Monter / Monterka Plinomjera

MONTER / MONTERKA PLINOMJERA. Croacia

Empleo en Croacia de Fontaneros e instaladores de tuberías

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Building and related trades workers, excluding electricians › Building finishers and related trades workers › Plumbers and pipe fitters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • Montaža novih i zamjena postojećih plinomjera svih kapaciteta kod novih i postojećih korisnika
  • Otklanjanje nedostataka na instalacijama i plinomjerima.
  • Ispitivanje i otklanjanje kvarova na plinskim instalacijama mjerenog i nemjerenog dijela
  • Plombiranje plinomjera nakon ugradnje
  • Puštanje plina u instalaciju nakon potrebnih pregleda i davanje uputa korisnicima o sigurnosti upotrebe.

Uvjeti radnog mjesta:

  • VKV / SSS metalski, strojarski ili tehnički smjer.
  • 1 godina radnog iskustva u struci.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Od kandidata očekujemo:

  • Timski rad.
  • Komunikativnost.
  • Pouzdanost, samostalnost i odgovornost.

Što nudimo:

  • Stalni radni odnos (rad na neodređeno).
  • Rad na puno radno vrijeme.
  • Plaćeni prijevoz, plaćena prehrana i ostale materijalne pogodnosti.
  • Edukacije i usavršavanja

Uz zamolbu i životopis priložiti:

  • Kopiju svjedodžbe.
  • Potvrdu HZMO-a o radnom iskustvu.
  • Kopiju vozačke dozvole.

Nepotpune i nepravovremene zamolbe neće se uzeti u razmatranje.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi povodom ovog natječaja te dokumentaciji dostavljenoj s prijavom. Podaci će se koristiti isključivo u svrhu provedbe ovog natječaja, u skladu s važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti prilikom zapošljavanja, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje tog prava, dužan je uz prijavu na oglas priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz oglasa, kao i rješenje odnosno potvrdu o priznatom statusu, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.). Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19 i 84/21) dužni su dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/.

Zamolbe se podnose osobno ili putem pošte na adresu Energo d.o.o., Dolac 14, 51000 Rijeka, te putem emaila: infoenergo.hr

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ENERGO d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Dolac 14, Rijeka

Zamolba: Dolac 14, Rijeka

Email: infoenrego.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2538563.

Ver las 176 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.