Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Montadores de estructuras metálicas > Monter Konstrukcji Stalowych

Monter konstrukcji stalowych. Polonia

Contratación de Montadores de estructuras metálicas en Polonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Montadores de estructuras metálicas.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni : Blacharze, monterzy konstrukcji metalowych, formierze odlewniczy, spawacze i pokrewni : Robotnicy przygotowujący i wznoszący konstrukcje metalowe

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Przygotowanie surowców do montażu: szlifowanie, obróbka metali; wykonywanie pracy zgodnie z rysunkami technicznymi i planami - praca w delegacji na terenie Polski.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku; wymagana znajomość elementów konstrukcji stalowych oraz formy ich łączenia; istnieje możliwość przyuczenia stanowiskowego.

Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w CzęstochowieSzymanowskiego 15Częstochowa 42217- wymagane dokumenty: Cv, kontakt telefoniczny- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 25.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2600 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Edyta Wiśniewska Katarzyna Jendrasiak, tel.: 343706182

Identificador de la vacante:1583StPr/20/0850.

Ver las 176 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Montadores de estructuras metálicas ofertadas.