Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Alemania > Instaladores de material aislante y de insonorización > Monter Izolacji Termicznej (o)

Monter izolacji termicznej (O). Alemania

Contratación en Alemania de Instaladores de material aislante y de insonorización

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Instaladores de material aislante y de insonorización.

Handwerks- und verwandte Berufe : Bau- und Ausbaufachkräfte sowie verwandte Berufe, ausgenommen Elektriker : Ausbaufachkräfte und verwandte Berufe : Isolierer

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Monter izolacji termicznej Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane- pozostałe: Wymagania: wykształcenie mile widziane kierunkowe, mile widziane doświadczenie, mile widziane szkolenie BHP - SCC na rynek niemiecki, praca na wysokości pow.

3 m, dobry stan zdrowia.

Praca w Niemczech od pon. do sob. w godz.: 7:00-15:00; wynagrodzenie: 13 /godz. (ok.

54,93 zł/godz. brutto).

Pracodawca zapewnia: ubranie robocze, środki ochrony osobistej, dojazd, zakwaterowanie i transport w przypadku delegacji.

Kontakt: IZOINSTALBUD Sp. z o.o.; ul.

Kazimierza Bartla 3, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 885 986 101 lub 603 293 433, CV przesyłać na adres e-mail: biuroizoinstalbud.pl Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV,  bezpośrednio do pracodawcy- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 20.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 54.93 (PLN).

Empleador: IZOINSTALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Stanisław Jedrzejczyk, tel.: 603 2936 433, email: izoinstalbud.pl" rel="nofollow">biuroizoinstalbud.pl

Identificador de la vacante:1540StPr/20/1110.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Instaladores de material aislante y de insonorización ofertadas.