Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial > Montažer - M/ž

MONTAŽER - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Contratación en Eslovenia (Savinjska) de mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales › mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial.

Traducción de la profesión: Poklici za neindustrijski način dela › Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd › Mehaničarji/mehaničarke, popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles › Mehaniki/mehaničarke in popravljavci/popravljavke industrijskih in drugih strojev ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

MONTER FOTOVOLTAIČNIH SKLOPOV IN NAPRAV (SONČNE CELICE), poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, POGLAVITNE NALOGE IN OBVEZNOSTI NA RAZPISANEM DELOVNEM MESTU: VEZAVA ELEKTRO OMARIC, VEZAVA RAZSMERNIKOV, VZDRŽEVANJE SONČNIH ELEKTRARN, PRIPRAVA IN MONTAŽA KONSTRUKCIJ TER PROFILOV, MONTAŽA IN DEMONTAŽA FOTONAPETOSTNIH MODULOV, DRUGA ELEKTRO DELA, POZNAVANJE ELEKTRIČNIH SKIC IN NAČRTOV, ELEKTRO MERITVE, DELO NA TERENU IN VIŠINI V DOPOLDANSKEM ČASU MED TEDNOM.

, Od Vas pričakujemo izobrazbo elektro ali drugo tehnično smer, 2 leti delovnih izkušenj na podobnih delovnim mestih (zaželene izkušnje iz področja fotovoltaike), opravljen izpit za Upravljavca male elektrarne je prednosti (ni pa pogoj), druge sposobnosti in kompetence: sposobnost samoorganiziranja, organiziranja in izvedbe dela, ciljna usmerjenost in proaktivnost, ekipno delo, volja do dela, prilagodljivost in komunikativnost. Od skupine BISOL Group lahko pričakujete dinamično delo v visokotehnološkem podjetju in v pozitivnem delovnem okolju, korektno in stimulativno plačilo za opravljeno delo, ustaljen 8-urni delovnik z dela prostimi vikendi, možnost osebnega in strokovnega razvoja, prijetno, stabilno in urejeno delovno okolje z energično ekipo v Latkovi vasi, organizirane družabne dogodke s sodelavci nekajkrat letno, interes po dolgoročnem sodelovanju.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 225 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: BISOL Group, elektro inženiring in svetovanje, d.o.o., Latkova vas 59 A, 3312 PREBOLD.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GMAJNER MARUŠA
Contact Phone: 03 703 22 66
Contact Email: marusa.gmajnerbisol.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ00759.

Ver las 256 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales › mecánico de maquinaria industrial/mecánica de maquinaria industrial ofertadas.