Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Alemania > Ensambladores > Montaż Elementów W Zakładzie Produkcyjnym (bawaria, Niemcy)

Oferta de trabajo en Alemania (Bayern) de Ensambladores

Montaż Elementów W Zakładzie Produkcyjnym (bawaria, Niemcy)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Bediener von Anlagen und Maschinen und Montageberufe › Montageberufe › Montageberufe › Montageberufe, anderweitig nicht genannt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Praca wymaga koncentracji, wykonania odpowiedniej ilości produktów na zmianę lub godzinne w pozycji stojącej.

Zakres pracy to montaż oringów, elementów gumowych na plastikowe , zakładanie śrub ,tulejek metalowych do obudów plastikowych , skręcanie wkrętakiem elektrycznym opasek sciągających, wkładanie części do maszyny wykonującej zgrzewanie plastiku lub wciskanie wstępnie zamontowanych śrub czy tez tulejek oraz kontrola i pakowanie wykonanych części.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane

- umiejętności: Zaangażowanie i chęci do pracy - pożądane

- pozostałe: Wymagania:     meldunek w Polsce, mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe (UDT), osoby z samochodem.

Firma oferuję: legalne, długofalowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę na kontraktach prowadzonych przez nas od blisko 30 lat, wynagrodzenie dla osób bez doświadczenia staruje od 13 euro/h + 1 euro dodatku za nocną zmianę, podwyżka po okresie próbnym +1 euro/h. Terminowe wynagrodzenie wypłacane w Euro do 10-tego każdego miesiąca, urlop wypoczynkowy płatny w Euro, bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP, pracę w hali  przez cały rok, niezależnie od pogody, wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy  w pracy, w urzędzie, u lekarza itp. Pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1, podatki od wynagrodzeń odprowadzane są w Niemczech, dodatkowe ubezpieczenie na życie UNIQA. Możliwość ubiegania się o zwrot podatku w Niemczech.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informuję, że:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma EXBUD Mobility Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu, 25-561 Kielce, ul.  Piwowarska 30.

2.Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych: e-mail: itabi-net.pl

3.Klauzula informacyjna znajduje się

País del trabajo: Alemania.

Región: Bayern.

Ver 103 ofertas de trabajo en "Bayern" (Alemania).

Empleador: EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 518 480 600, email: aldona.grodzinskaexbud.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1817StPr/24/1506.

Ver las 37 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.