Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Geólogos y geofísicos > Mlađi/a Istraživač/ica - Asistent/ica

Búsqueda en Croacia de Geólogos y geofísicos

Mlađi/a Istraživač/ica - Asistent/ica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Geólogos y geofísicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Physical and earth science professionals › Geologists and geophysicists.

Descripción de la oferta de trabajo:

1. Jednog izvršitelja/icu na suradničko radno mjesto mlađi istraživač - asistent, na HRZZ projektu „Razvoj karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“ (DOK-2023-10), u znanstvenom području: Tehničke znanosti, polje: Rudarstvo, nafta i geološko inženjerstvo, grana: Naftno rudarstvo, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu na RGN fakultetu.

UVJETI:

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Pristupnici na natječaj, uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, trebaju imati završen sveučilišni diplomski studij Naftno rudarstvo ili diplomski studij Geološko inženjerstvo. Pristupnici na natječaj trebaju ispunjavati uvjete za upis na doktorski studij: https://www.rgn.unizg.hr/hr/studiji/poslijediplomski-studij/doktorski-studij/natjecaj. Prijaviti se mogu kandidati koji upisuju doktorski studij najkasnije u akademskoj godini 2024./2025.

Prijavi na natječaj prilaže se: životopis, preslike diploma, prijepis ocjena, dokaz o državljanstvu, za strane državljane dokaz o poznavanju hrvatskog jezika, elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, uvjerenje da protiv pristupnika nije pokrenut istražni ili kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci). Pristupnici, koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, obvezni su u prijavi na natječaj, pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje tog prava. Takvi pristupnici ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima.

Za pristupnike koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), popis dokaza potreban za ostvarivanje tog prava dostupan je na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Prijave na natječaj i dokazi o ispunjavanju kriterija podnose se u roku 30 dana od dana objave u Narodnim novinama na adresu elektroničke pošte: kadrovskargn.hr . Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici su izričito suglasni da RGNF kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka.

Nepotpune i nepravovremeno podnesene prijave neće se razmatrati.

S kandidatima koji ispunjavaju uvjete natječaja obavit će se razgovor (uživo ili online).

O rezultatima natječaja svi kandidati bit će obavješteni putem e-mail-a, pod uvjetom da su za ovakav način dostavljanja obavijesti ispunjeni tehnički uvjeti.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU RGN-FAKULTET.

Instrucciones para solicitar:

Email: kadrovskargn.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2529160.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Geólogos y geofísicos ofertadas.