Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > investigador en ciencias de la educación/investigadora en ciencias de la educación > Mladi Raziskovalec (h017002) - Programska Skupina: Ekotoksikologija, Toksikološka Genomika In Karcenogeneza - M/ž

MLADI RAZISKOVALEC (H017002) - PROGRAMSKA SKUPINA: EKOTOKSIKOLOGIJA, TOKSIKOLOŠKA GENOMIKA IN KARCENOGENEZA - M/Ž

Oferta de empleo de investigador en ciencias de la educación/investigadora en ciencias de la educación en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos › investigador en ciencias de la educación/investigadora en ciencias de la educación.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Drugi strokovnjaki/druge strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za svetovanje in vzgojno-izobraževalne metode.

Descripción de la oferta de trabajo:

ORGANIZATOR IZOBRAŽEVALNE IN RAZISKOVALNE DEJAVNOSTI V IZOBRAŽEVALNIH ZAVODIH, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40, NASLOV: ANALIZA RAZVOJA RAKA V TUMORSKEM MIKROOKOLJU PROGRAMSKA SKUPINA: EKOTOKSIKOLOGIJA, TOKSIKOLOŠKA GENOMIKA IN KARCENOGENEZA MENTORICA: DR. BARBARA BREZNIK SO-MENTORICA: DR. METKA NOVAK. MLADI RAZISKOVALEC BO OPRAVLJAL DELO NA ODDELKU ZA GENETSKO TOKSIKOLOGIJO IN BIOLOGIJO RAKA, V ENOTI BIOLOGIJA RAKA V OKVIRU NACIONALNIH IN MEDNARODNIH PROJEKTOV TER MREŽ.

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO, DA BO IMEL IZOBRAZBO BIOLOŠKE, BIOKEMIJSKE, BIOTEHNOLOŠKE, FARMACEVTSKE SMERI ALI DRUGE SORODNE SMERI IN IZKUŠNJE Z DELOM V CELIČNEM IN MOLEKULARNEM LABORATORIJU. ZAŽELENE SO PREDVSEM IZKUŠNJE Z GOJENJEM CELIČNIH KULTUR, MOLEKULARNO IN CELIČNO BIOLOGIJO, MIKROSKOPIJO BIOKEMIJO PROTEINOV. PREDVIDENO RAZISKOVALNO DELO POVEZUJE ZNANJA RAZLIČNIH PODROČIJ ZNANOSTI, TUDI BIOINFORMATIKE IN BIOMEDICINE.

ZAŽELENA JE SPOSOBNOST DELA V SKUPINI, KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI, SAMOINICIATIVNOSTI, SPOSOBNOSTI POSREDOVANJA REZULTATOV IN PISANJA ZNANSTVENIH OBJAV TER KVALITETNO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA IN ZAINTERESIRANOST ZA DODATNO IZOBRAŽEVANJE IN RAZISKOVALNO DELO V TUJINI. RAZISKOVALNO DELO BO USMERJENO PREDVSEM V ŠTUDIJ CELIČNIH IN MOLEKULARNIH LASTNOSTI IN MEHANIZMOV PREŽIVETJA TUMORSKIH CELIC V TUMORSKEM MIKROOKOLJU.  DELO BO VEZANO NA POTEKAJOČE PROJEKTE. ŠTUDIJSKI DEL BO POTEKAL NA MPŠ JOŽEF STEFAN. PROGRAM USPOSABLJANJA IN NATANČNA VSEBINA DOKTORATA BOSTA DOKONČNO DOGOVORJENA Z IZBRANIM KANDIDATOM. DODATNE INFORMACIJE: BARBARA.BREZNIKNIB.SI IN METKA.NOVAKNIB.SI

, -še nima zaključenega doktorata znanosti oz. pridobljenega znanstvenega naslova dr. znanosti še ni bil zaposlen kot MR kandidat za MR lahko vstopi v sistem financiranja usposabljanja MR najkasneje 4 leta po zaključku študijskega programa druge stopnje oz. izobrazbe, ki ustreza ravni izobrazbe, pridobljene po študijskih programih 2.stopnje (upošteva se leto zaključka), in je v skladu z zakonom, ki ureja SOK, uvrščena na 8. raven oz. primerljivega študijskega programa, doseženega v tujini. Obdobje iz prejšnjega stavka se lahko podaljša zaradi upravičenih odsotnostih ima praviloma povprečno oceno vseh izpitov in vaj na študijskem programu 1. stopnje in študijskem programu druge stopnje najmanj 8,00. Za  študente, ki so študij zaključili v tujini – primerljiv ekvivalent, če ga je možno pridobiti, sicer vsaj priporočilo mentorja.

Izbrani MR, ki ob prijavi na razpis še ne bodo imeli zaključene 2. stopnje, morajo študij zaključiti najkasneje do 15.9. tekočega leta.

Vloge z dokazili o izpolnjevanju razpisnih pogojev pošljite najkasneje do 17.6.2024 po epošti na naslov kadrovska.sluzbanib.si .

Prijavi priložite tudi svoj CV, dokazila o opravljenih izpitih in povprečnih ocenah na I. in II. stopnji študijskega programa ter opis morebitnega dosedanjega sodelovanja pri raziskovalnem delu.

Kandidati bodo o rezultatih razpisa obveščeni po epošti na naslov, naveden v vlogi.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1211 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: NACIONALNI INŠTITUT ZA BIOLOGIJO NATIONAL INSTITUTE OF BIOLOGY, Večna pot 121 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Email: kadrovska.sluzbanib.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH10443.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos › investigador en ciencias de la educación/investigadora en ciencias de la educación ofertadas.