Mistrz. Mazowieckie. Polonia

Demanda de Constructores de casas en Mazowieckie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Constructores de casas.
Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) : Robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni : Robotnicy budowlani.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Planowanie zagospodarowania terenów zielonychich organizacja i pielęgnacja, prowadzenie gospodarki materiałowo-technicznejw zakresie niezbednym do realizacji konserwacji i napraw obiektów oraz wyposażenia, koordynowanie :drobnych napraw w zakresie prac stolarskich, murarskich i malarskich,prac konserwacyjnych obiektów i wyposażenia, prac naprawczych urządzeń i maszyn kuchennych, bieżącej eksplatacji, konserwacji i napraw sieci i instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych oraz elektrycznych, badań instalacji urządzeń elektrycznych,prowadzenie dokumentacji technicznej instalacji grzewczych i kotłowni gazowych, sieci instalacji urządzeń wodno-kanalizacyjnych oraz sieci, instalacji i urzadzeń elektrycznych. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane - umiejętności: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office) - konieczne - inne zawody: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy z PUP - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Mazowieckie.

Ver 805 ofertas de trabajo en "Mazowieckie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 30.00.

Salario: mínimo 2041.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Zbigniew Pyszniewski, tel.: 0486614288w215, email: kiersagzkpReemplazar por una arrobawp.pl

Empresa: Centrum Szkolenia Policji.

Dirección: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, Polska.

Contacto: Zbigniew Pyszniewski, tel.: 0486614288w215, email: kiersagzkpReemplazar por una arrobawp.pl

Ver las 326 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Constructores de casas ofertadas.