Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > supervisor general de construcción/supervisora general de construcción > Mistr V Pozemním Stavitelství Senior, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Stavebnictví

Empleos en Jihočeský kraj (República Checa) de supervisor general de construcción/supervisora general de construcción

Mistr V Pozemním Stavitelství Senior, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Stavebnictví

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de la construcción › supervisor general de construcción/supervisora general de construcción.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky › Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví › Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 150 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i Divize zakládání staveb, Divize monolity a Divize hliníkové fasády. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví!

Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu nových projektů hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Mistr v pozemním stavitelství junior

o Baví vás práce na stavbě, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy?

o Chcete rozvinout své stávající zkušenosti?

o Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si řídit stavbu?

o Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech!

Výsledkem vaší práce bude (ve spolupráci se stavbyvedoucím a vašim týmem) včasné dokončení stavebního projektu.

Pracovní náplň:

- Řízení a kontrola stavebních prací na stavbách

- Koordinace podřízených zaměstnanců

- Kvalitní řízení stavebních zakázek

- Spolupráce s dodavateli a jednání se subdodavateli

Co se vám na dané pozici bude hodit:

- Znalosti na úrovni SŠ  vzdělání v pozemním stavitelství

-Praxe vítána, ale není podmínkou (hledáme jak absolventy po škole, tak i zkušené

  mistry)

- Praktické dovednosti na PC - MS Office (Word, Excel) uživatelsky

- Týmový duch, schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, osobní přístup a rozhodnost

Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?

- Férový přístup - co slíbíme, to plníme

- Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy

- Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy

- Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví

- Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj

- Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

- Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce

Zaměstnanecké výhody: Nootebok a mobilní telefon, neomezené volání, sms a 20 GB dat,služební automobil. homeoffice, prémie, stravenky, karta MultiSport, Makro karta,  25 dní dovolené, pravidelné vzdělávání a rozvoj, nadstandartní lékařská péče, teambuildingové aktivity, kvalitní ocharané pomůcky, slevy u našich partnerů (KB, T-mobile, Activa, Smarty atd.) a další benefity

Región: Jihočeský kraj.

Ver 54 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Hinton, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Lenka Novotná. Tel.: +420 721 626 834. E-mail: novotnahinton.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 721 626 834
  • Correo electrónico: novotnahinton.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29631400727.

Ver las 112 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de la construcción › supervisor general de construcción/supervisora general de construcción ofertadas.