Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Soldadores y oxicortadores > Metālmateriālu Metinātājs

METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS. Letonia

Trabajar de Soldadores y oxicortadores en Letonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores.

Traducción de la profesión: Kvalificēti strādnieki un amatnieki › Metālapstrādes, mašīnbūves un radniecīgo profesiju strādnieki › Valcētāji, skārdnieki un metāla konstrukciju montētāji, metāllējēji, metinātāji un radniecīgo profesiju strādnieki › Metinātāji.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA''Terko'' aicina darbā Metālmateriālu metinātājus

Prasības:Vismaz 3 gadu pieredze amatā vai vidējā profesionālā izglītība;Spēja apzinīgi un uzmanīgi veikt savu darbu;

Nodrošināt saudzīgu attieksmi pret tehniku un darba vietu;

Atbildības sajūtu un nopietnu pieeju darba pienākumu veikšanai.

Mēs piedāvājam:Oficiālu nodarbinātību, pastāvīgu darbu ar iespēju ilgtermiņa darba attiecībām;Nodrošinām darba apģērbu, apavus, individuālos aizsardzības līdzekļus;Izmitināšanu apmaksā darba devējs;

Sedzam visas transporta izmaksas;

un citus papildus bonusus.

Gaidīsim Tevi mūsu komandā!

CV sūtīt uz e-pastu: sia.terko.latgmail.com

Detalizētāka informācija tiks sniegta darba pārrunu laikā.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 15.

Empleador: SIA "Terko".

Forma de contacto:

  • Dirección: Rīga, Ieriķu iela 66 - 89, LV-1057, kā arī citos pasūtītāju objektos.
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: sia.terko.latgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240131-75.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores ofertadas.