Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > ferrallista > Metallitöötleja

Metallitöötleja. Estonia

Contrato en Estonia de ferrallista

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Montadores de estructuras metálicas › ferrallista.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Metallitöötluse, masinaehituse jms alade oskustöölised › Lehtmetalli töötlejad, metallkonstruktsioonide valmistajad, valuvormide valmistajad, keevitajad jms alade töölised › Metallkonstruktsioonide valmistajad ja montöörid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Otsime metallitöökotta metallitöötlejat.

Metallprofiilidest detailide ettevalmistamine (puurimine, freesimine, saagimine jms.)

Omalt poolt pakume: Konkurentsivõimelist palka.

Mitmekülgset huvitavat tööd.

Aastaringset stabiilset tööd.

Eneseteostuse võimalust.

Kaasaegseid töövahendeid.

Sporditoetust.

Muud nõuded: Eelnev töökogemus metallitööstuses.

Oskus käsitleda erinevaid metallitöötlemise seadmeid.

Oskus lugeda jooniseid.

Töötahe ja eneseinitsiatiiv.

Täpsus ja korrektsus.

Eesti keele valdamine nii kõnes kui ka kirjas.

Vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks.

Kohusetunne.

Oskus töötada iseseisvalt.

Aktiivsus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Osaühing SPORTSERVICE (http://www.sportservice.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 6726834
  • Correo electrónico: stensportservice.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1584723.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Montadores de estructuras metálicas › ferrallista ofertadas.