Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > soldador/soldadora > Metallityöntekijä

Empleo en Finlandia de soldador/soldadora

Metallityöntekijä

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Valimotyöntekijät, hitsaajat, levysepät ym › Hitsaajat ja kaasuleikkaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Hämeenlinnaan

METALLITYÖNTEKIJÄÄ

Haemme nyt teollisuuden yritykselle moniosaajaa. Toivomme hakijalta aikaisempaa kokemusta ja/tai koulutusta metallialalta. Työ vaatii teknistä osaamista ja työkuvaan kuuluu mm. hitsaus, sahaus ja levytöitä. Haemme joukkoomme huolellista, oma-aloitteista ja pitkäjänteistä tekijää joka nauttii uuden oppimisesta ja työn monimuotoisuudesta.

Mikäli olet kiinnostunut metallityöntekijän hommista, laita meille hakemus. Täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä. Hyvälle tekijälle tarjolla vakituinen työ.

Toivomme sinulta:

- Aikaisempaa kokemusta tai koulutusta vastaavasta työstä

- Hyvää fyysistä kuntoa

- Hyvää ja motivoitunutta asennetta

- Oma-aloitteista ja huolellista työotetta

- Suomen kielen taitoa

- Voimassa olevaa työturvallisuus- ja mahdollisesti tulityökorttia

-Kuvien lukutaito

Tarjoamme sinulle:

- Kilpailukykyisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Monipuolisen työnkuvan

- Pitkäaikaisen työsuhteen

- Laadukkaat työvaatteet

Número de puestos: 1.

Empleador: TP Avuksenne Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:92fee833-219e-4c85-bf44-1f78a9f2df08.

Ver las 286 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora ofertadas.