Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > mecánico de vehículos/mecánica de vehículos > Mekaanikko, Ag Marine Group Oy, Tammisaari, Hanko

Mekaanikko, AG Marine Group Oy, Tammisaari, Hanko. Helsinki-Uusimaa

Ofertas en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de mecánico de vehículos/mecánica de vehículos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

AG Marine tarjoaa asiakkailleen veneiden talvisäilytystä sekä monipuolisia vene- ja moottorihuoltoja

sekä korjauksia. Vuosittain venehalleissamme säilytetään ja huolletaan yli 300 venettä. Nyt etsimme

ammattilaisten tiimiimme osaavaa Mekaanikkoa vakituiseen työsuhteeseen tai alihankintasopimuksella.

Työpaikka

- Pääasiallisena työpaikkana toimii AG Marinen Hangon ja Tammisaaren telakointihallit.

Odotamme hakijalta:

- Kokemusta vene- tai autoalalta ja osaamista veneiden erilaisista huolto- ja asennustöistä.

- Asiakaspalveluhenkisyyttä sekä reipasta ja positiivista asennetta

- Huolellisuutta, oma-aloitteellisuutta sekä kykyä työskennellä itsenäisesti.

- Kiinnostusta venealasta, tekniikasta sekä uuden oppimisesta.

Tarjoamme:

- Vakituisen, haastavan ja mielenkiintoisen työn vakavaraisessa ja kasvavassa yrityksessä.

- Mahdollisuuden jatkuvaan uuden oppimiseen.

- Innostavan ja osaavan työyhteisön.

Palkka:

- Palkka sopimuksen mukaan ja kokemuksen perusteella.

Jos kiinnostuit, ota yhteyttä!

Walter Gustavsson

+358401207728

walteragmarine.fi

AG Marine Group Oy

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 974 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: AG Marine Group Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:e9045aa8-3327-49b4-b078-83ddf8d5f352.

Ver las 268 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos ofertadas.