Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > director de producción de metales/directora de producción de metales > Meister

Meister. Estonia

Contrato en Estonia de director de producción de metales/directora de producción de metales

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de industrias manufactureras › director de fabricación/directora de fabricación › director de producción industrial/directora de producción industrial › director de producción de metales/directora de producción de metales.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) › Põhitegevuse juhid tööstuses, kaevanduses, ehituses ja turustamises › Põhitegevuse juhid tööstuses.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Juhtida ja motiveerida meeskonda, tagades kvaliteetse töö teostamise vastavalt Brek OÜ poolt pakutavatele teenustele ja lahendustele; vastutada projektide juhtimise eest alates planeerimisest kuni lõppviimistluseni; tagada, et kõik tööd vastaksid kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele; teha koostööd teiste osakondadega, et tagada sujuv ja tõhus tööprotsess; materjalide tellimine.

Omalt poolt pakume: Palju mitmekülgset, rahvusvahelist ning huvitavat tööd; õppimis- ja arenemisvõimalusi; reedeti lühendatud tööpäeva.

Muud nõuded: Tehniline taust metallitööstuses või sellega seotud valdkonnas; tehniline taiplikkus, planeerimisoskus; tugev juhtimis- ja suhtlemisoskus, suudad motiveerida ja innustada meeskonda ning luua positiivse töökeskkonna; võime töötada pingelises keskkonnas ja lahendada probleeme kiiresti ja tõhusalt; loov, suudad leida uusi ja tõhusaid lahendusi keerukatele probleemidele.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: BREK OÜ (https://brek.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: kirkebrek.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1578075.