MEDICINSKA SESTRA - VODJA TIMA - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Trabajar en Eslovenia (Savinjska) de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
ZDRAVSTVENI TEHNIK (ZELO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, - VODENJE, ORGANIZIRANJE, IZVAJANJE IN NADZOR DELA, - IZVAJANJE ZAHTEVNEJŠE NEGE IN MEDICINSKE POMOČI UPORABNIKOM, - NADZOR NAD MEDICINSKIMI PRIPOMOČKI TER VODENJE DOKUMENTACIJE, - SVETOVANJE UPORABNIKOM IN ZAPOSLENIM NA PODROČJU ZDRAVJA, PREVENTIVE IN PREHRANE, - IZVAJANJE DEL IN NALOG V SKLADU Z DELOVNIM PLANOM TER PO NAVODILU NADREJENEGA, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zahtevana izobrazba: diplomirana medicinska sestra (visokošolska izobrazba). Zahtevanih 12 mesecev delovnih izkušenj s področja zdravstvene nege, želeno poznavanje geriatrije, poznavanje dela s programi informacijskega sistema. Sposobnost vodenja in organiziranja dela v manjših skupinah, sposobnost presoje in odločanja. Komunikativnost, natančnost, zanesljivost, tolerantnost, prijaznost, čustvena stabilnost. Zahtevano aktivno znanje slovenskega jezika. Delo poteka v dveh izmenah, 6 dnevni tednik, po potrebi delo ob nedeljah, praznikih in dela prostih dnevih., dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 320 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 21/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DOM UPOKOJENCEV FRANC SALAMON TRBOVLJE - ENOTA PREBOLD.

Dirección: Na zelenici 20 , 3312 PREBOLD.

Contacto: BUTOLEN HELENA

Email: helena.butolenReemplazar por una arrobadufs.eu

Teléfono: 03 70 34 754.

Ver las 576 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.