Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/tehničar

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR. Croacia

Oferta de empleo de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 21. Statuta Opće bolnice "Dr. Tomislav Bardek" Koprivnica, Ravnatelj Opće bolnice "Dr. Tomislav Bardek" Koprivnica raspisuje

NATJEČAJ

7. Medicinska sestra/tehničar na određeno vrijeme - 5 izvršitelj/ica

Uvjeti za točke 6.i 7.:

  • završena srednja medicinska škola
  • položen stručni ispit, osim za one koji su završili petogodišnje obrazovanje programa za zanimanje medicinska sestra/tehničar opće njege
  • najmanje godinu dana radnog iskustva, osim za one koji su završili petogodišnje obrazovanje programa za zanimanje medicinska sestra/tehničar opće njege
  • odobrenje za samostalan rad

Uz prijavu na natječaj obavezno dostaviti sljedeće dokumente u presliku:

  • zamolbu
  • životopis
  • osobnu iskaznicu - preslika s obje strane -točke 1.,2.,3., 4.,5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. i 13.
  • odobrenje za samostalan rad - točke 1.,2., 4., 5., 6., 7., 8. i 9.
  • rješenje Hrvatske psihološke komore o odobrenju obavljanja psihološke djelatnosti-točka 3.
  • položen stručni ispit, osim za one koji su upisani 2013.g. za zanimanje doktor medicine i doktor medicine specijalist –točke 1.i 2.
  • uvjerenje o položenom psihološkom stručnom ispitu-točka 3.
  • položen stručni ispit-točke 4., 5., 8., 9. i 10.
  • položen stručni ispit osim za one koji su završili petogodišnje obrazovanje programa za zanimanje medicinska sestra/tehničar opće njege - točke 6. i 7.
  • položen specijalistički ispit-točka 1.
  • diploma - točke 1., 2., 3., 4. i 5.
  • svjedodžba- točke 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. i 13.
  • elektronički zapis (e-radna knjižica) ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne stariju od 1 mjesec - točke 1.,2.,3., 4.,5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. i 13.

Izabrani kandidat priložene isprave po obavijesti o izboru, a prije zasnivanja radnog odnosa, dužan je dostaviti u izvorniku, kao i uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti radnika.

Kandidat/tkinja koji/a ostvaruje prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o utvrđenom statusu sukladno posebnim propisima.

Kandidati su u prijavi dužni navesti za koje radno mjesto se prijavljuju.

S kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja provesti će se jedan ili više navedenih postupaka:

- pisana provjera znanja – testiranje; provjera znanja, sposobnosti i vještina; razgovor s kandidatima (intervju).

Sadržaj i način provođenja postupka, mjesto i vrijeme provođenja postupka, objavit će se na službenoj web-stranici (www.obkoprivnica.hr).

Ponude s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se u roku od 8 dana od objave na službenoj web-stranici –www.obkoprivnica.hr te u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, na adresu Opće bolnice “Dr.Tomislav Bardek “ Koprivnica, Željka Selingera 1, Koprivnica, s naznakom “ Za Natječaj”.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Rezultati natječaja biti će objavljeni na internet stranici Opće bolnice “Dr. Tomislav Bardek” Koprivnica u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Bolnica pridržava diskrecijsko pravo ne izvršiti izbor kandidata po ovom Natječaju, bez obrazloženja kao i pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: OPĆA BOLNICA DR. TOMISLAV BARDEK KOPRIVNICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Željka Selingera 1, Koprivnica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2521693.

Ver las 247 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.