Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/tehničar

Ofertas de trabajo en Croacia de Profesionales de enfermería

Medicinska Sestra/tehničar

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti:

1. Završena srednja škola

2. Položen stručni ispit za medicinsku sestru/tehničara

3. da ne postoji zapreka iz članka 213.st.1. Zakona o socijalnoj skrbi (157/13, 152/14, 99/15, 52/16 ,16/17, 130/17, 98/19.64/20 i 138/20)

Poželjno je radno iskustvo.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz napisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti u izvorniku ili ovjerenom presliku:

1. životopis

2. domovnicu i rodni list

3. uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 30 dana od dana objave ovog natječaja)

4. uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (ne stariji od 30 dana od dana objave ovog natječaja)

5. uvjerenje/potvrdu nadležnog Centra za socijalnu skrb da kandidatu nije izrečena mjera (ne starije od 30 dana od dana objave ovog natječaja), te

6. potvrdu o radnom stažu (podaci evidentirani u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete natječaja.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 14.06.2024. godine do 31.07.2024. godine, na adresu: Obiteljski dom Belobrajdić, Dragutina Stražimira 36,​​Donja Zelina, s oznakom: „Prijava na natječaj“

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prije donošenja odluke o odabiru kandidata, moguće je provesti usmeno i pismeno testiranje u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se kandidati primaju u radni odnos.

Obiteljski dom Belobrajdić koristit će i dalje obrađivati ​​podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Dostavom natječajne dokumentacije smatra se Vašim pristankom na obradu osobnih podataka. Svaki kandidat može u bilo kojem trenutku iskoristiti svoje pravo te u cijelosti ili djelomično povući dopuštenje za korištenje osobnih podataka.

O rezultatu izbora kandidati će biti obaviješteni u roku usmenim putem.

Dom zadržava pravo poništenja natječaja odnosno pravo ne odabira nijednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Obiteljski dom Belobrajdić.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dragutina Stražimira 36, 10382 Donja Zelina

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2521117.

Ver las 246 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.