Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra / Medicinski Tehničar

MEDICINSKA SESTRA / MEDICINSKI TEHNIČAR. Croacia

Trabajos en Croacia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 28. Statuta Doma za odrasle osobe Petrinja i članka 6. Pravilnika o radu, ravnateljica raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto:

  • medicinska sestra/medicinski tehničar - zdravstveni radnik u sustavu socijalne skrbi – 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme, povećanje opsega posla. Moguće zapošljavanje umirovljenika/umirovljenice, s punim radnim vremenom. Probni rad 1 mjesec.

Uvjeti:

  • srednja škola za medicinsku sestru/medicinskog tehničara
  • položen stručni ispit
  • odobrenje za samostalan rad
  • 1 godina radnog iskustva u struci
  • poznavanje rada na računalu
  • položen vozački ispit B-kategorije
  • dokaz da ne postoji zapreka iz čl. 261 stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN br. 18/22), koju će pribaviti poslodavac nakon odabira kandidata
  • probni rad 1 mjesec

U prijavi na natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja (ime i prezime, adresu stanovanja, broj telefona/mobitela, adresu elektroničke pošte). Prijava mora biti potpisana.

Uz prijavu na natječaj kandidat-i/kinje trebaju priložiti:

  • životopis
  • domovnicu
  • svjedodžbu o završenoj četverogodišnjoj srednjoj školi za medicinsku sestru/tehničara
  • potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • odobrenje za samostalan rad (licenca)
  • vozačku dozvolu
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 30 dana).

Priložena dokumentacija dostavlja se u presliku na hrvatskom jeziku, uz obvezu izabranog kandidat-a/kinje da je nakon izbora dostavi u izvorniku ili ovjerenom presliku.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su u prijavi pozvati se na to pravo i priložiti potrebnu dokumentaciju (u izvornoj ili ovjerenoj preslici).

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 103. stavku 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17), a koji u trenutku podnošenja prijave ispunjavaju uvjete za ostvarivanje tog prava, dužni su uz prijavu na javni natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja. Sukladno obvezi iz članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17), objavljujemo poveznicu na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članak 49. st.1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), dužni su uz prijavu na oglas, osim priloženih dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Podnošenjem prijave na Natječaj, kandidati su izričito suglasni da Dom za psihički bolesne odrasle osobe Petrinja kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječaja sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Prijava na natječaj (molba) s potrebnom dokumentacijom dostavlja se na adresu:

DOM ZA ODRASLE OSOBE PETRINJA

Ulica Rudolfa Hercega 1/3

44250 Petrinja

s naznakom:

„PRIJAVA NA NATJEČAJ – MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR – NE OTVARATI“

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadržava sve podatke i priloge navedene u natječaju. Nepravovremene, nepotpune i prijave koje nisu vlastoručno potpisane neće se razmatrati, kao ni one dostavljene putem e-maila.

Dom zadržava pravo poništenja natječaja, odnosno pravo ne odabrati niti jednog kandidata bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Prijave s potrebnom dokumentacijom podnose se u roku osam (8) dana od dana objave oglasa.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Doma za psihički bolesne odrasle osobe Petrinja (www.dpbo-petrinja.hr).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Dom za odrasle osobe Petrinja.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: 44250 Petrinja, Ulica Rudolfa Hercega 1/3

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2527444.

Ver las 258 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.