Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Mecánicos y reparadores de vehículos de motor > Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy. Polonia

Ofertas de Mecánicos y reparadores de vehículos de motor en Polonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni : Mechanicy maszyn i urządzeń : Mechanicy pojazdów samochodowych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych.

Przyjęcie pojazdów samochodowych do naprawy w tym oględziny pojazdu, naprawa pojazdów wg technologii napraw, sprowadzanie pojazdów po naprawie do wydania, wzorowa komunikacja z biurem obsługi klienta i zamówień, utrzymywanie stanowiska pracy w stanie bdb, utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych i na terenie serwisu, dbałość o powierzone narzędzie pracy pod rygorem odpowiedzialności, nienaganne stosowanie się do przepisów BHP i ogólnych zasad pracy, poprawna komunikacja z pracodawcą jaki i z pracownikami w tym nieletnimi.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- umiejętności: prawo jazdy kat.

B  - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - konieczne- pozostałe: mile widziane doświadczenieSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV, skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: Elektromechanika FHU Manc Radosław.

Instrucciones para solicitar:

Radosław Manc, tel.: 601 957 201, email: e-eurocar.pl" rel="nofollow">biuroe-eurocar.pl

Identificador de la vacante:1700StPr/19/0861.

Ver las 801 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor ofertadas.