Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Mecánicos y reparadores en electrónica > Mechanik - Elektronik

MECHANIK - ELEKTRONIK. Polonia

Demanda de Mecánicos y reparadores en electrónica en Polonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Mecánicos y reparadores en electrónica.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Elektrycy i elektronicy : Monterzy elektronicy, monterzy i mechanicy sieci i urządzeń telekomunikacyjnych : Monterzy elektronicy i serwisanci urządzeń elektronicznych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: techniczne przygotowanie maszyn i urządzeń, przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn i urządzeń oraz instalacji elektrycznych, dbałość o właściwy stan zainstalowanych maszyn i urządzeń oraz aparatów i instalacji elektrycznych, obsługa automatów pakujących i innych urządzeń produkcyjnych, kontrola pracy automatu, kontrola naważek produktu wyjściowego, dbałość o wysoką jakość produkcji zgodnie z procesem technologicznym, przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp i p. poż. oraz ochrony przciwpożarowej w instalacjach elektrycznych, przestrzeganie szczegółowych obowiązków-instrukcje, procedury- określonych w dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością i HACCPWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- pozostałe: mile widziane: książeczka sanitarno-epidemiologiczna, uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego windy towarowo-osobowe), uprawnienia elektryczne SEPSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu ŚląskimMichalskiego 12Wodzisław Śląski 44300- wymagane dokumenty: skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2100 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Justyna Sak, tel.: 324592998, email: jsakpup-wodzislaw.pl

Identificador de la vacante:1342StPr/18/2106.

Ver las 235 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Mecánicos y reparadores en electrónica ofertadas.