Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovaquia > electricista > Mechanici A Opravári Elektrotechnických A Elektronických Zariadení

Contratación de electricista en Trnavský kraj (Eslovaquia)

Mechanici A Opravári Elektrotechnických A Elektronických Zariadení

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Kvalifikovaní robotníci a remeselníci › Elektrikári a elektronici › Montéri a opravári elektrických prístrojov › Stavební elektrikári.

Descripción de la oferta de trabajo:

• Zaisťovať, koordinovať a vykonávať správu riadiacich systémov, elektronických zariadení, systémov plniacej a optickej linky, prípravu roztokov a médií v MTS a GTS úrovni.

• Zavádzať, dolaďovať, diagnostikovať a zálohovať zariadenia a ich riadiaci softvér v oblasti farmaceutickej výroby a riešiť neštandardné situácie v systémoch. Podieľať sa na ich zoradení, údržbe a servise vrátane čistenia.

• Vytvárať, testovať a aktualizovať receptúry jednotlivých prípravkov podľa požiadavky výroby.

• Zabezpečovať podporu zariadení počas výroby.

• Spolupracovať na spracovávaní, schvaľovaní kvalifikačných, validačných protokolov a správ o meraní z vykonaných skúšok.

• Spolupracovať pri preberaní, posudzovaní a pripomienkovaní kvalifikačných a validačných protokolov od externých dodávateľov.

• Spolupracovať pri nastavovaní a údržbe elektronických častí linky (kamera, servo-riadenie, HMI, server, počítačom riadené systémy linky).

• Vytvárať, schvaľovať dokumentáciu a školiť v oblasti sterilnej výroby s cieľom zaisťovať požiadavky správnej výrobnej praxe.

• Pracovný režim od pondelka do piatku (7,5-hodinové zmeny - týždeň ranná, týždeň poobedná zmena)

Ponúkaná mzda 1.800€ - 2.000€ podľa skúseností uchádzača.

Mzdu navyšuje dochádzkový bonus 100€ a zmenové príplatky. Po úspešnom zapracovaní garantujeme nárast mzdy a súčasne pravidelné zvyšovanie mzdy. Pri nadštandardnom výkone mimoriadne odmeny.

Bližšie podrobnosti upresníme na osobnom pohovore s kandidátom.

Výhody:Práca v stabilnej spoločnosti - nadštandardný sociálny program :

- Nadštandardné pracovné voľno

- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

- Dochádzkový bonus 100€

- Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka

- Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku

- Odmeny darcom krvi

- Odmeny za odporučenie kolegu 400€

- Vianočné a mimoriadne odmeny

- Vitamínové balíčky a dezinfekčné balíčky

- Športový deň, vianočný večierok

- Pitný režim

- Fit benefit 30€ mes.

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Trnavský kraj.

Ver 60 ofertas de trabajo en "Trnavský kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Saneca Pharmaceuticals a. s. (www.saneca.com).

zora.siskovasaneca.com , zora.siskovasaneca.com , Zora Šišková

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1000000025541092.

Ver las 249 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.