Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales de la salud > Hooldustöötaja

Hooldustöötaja. Estonia

Oferta de trabajo en Estonia de Profesionales de la salud

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Tervishoiu abispetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Töötaja töö sisuks on efektiivse koduteenuse osutamine isikutele nende toimetuleku tagamiseks kodustes tingimustes ja toimetulekuraskuste ennetamiseks, kõrvaldamiseks või kergendamiseks. Tööülesanded on:

- koduhooldust vajavate isikute nõustamine, juhendamine ja turvalisuse tagamine

- Toiduainete ja majapidamistarvetega varustamine

- Valmistoidu kojutoomine või selle korraldamine

- Abistamine toidu valmistamisel

- Eluruumi korrastamine k.a. kütmisabi, joogivee ja reovee käitlus

- Terviseabi korraldamine

- Abistamine asjaajamisel ja kommunaal ja/või muude maksete tasumisel

- Hooldustegevuste planeerimine ja tegemine

- Abistamine pesemisel ja hügieeniprotseduuride sooritamisel

- Abistamine elamistoimingutes ja hooldustegevuste läbiviimine

- Abistamine riietumisel. Riiete otstarbekuse ja mugavuse hindamine.

- Abistamine söömisel. Tervislikust toitumisest teavitamine, toidukõlblikkuse ja toiduhügieeni jälgimine, toitumise jälgimine

- Abistamine liikumisel eluruumis (vajadusel abivahendi kasutamisega)

- Abi osutamine igapäevatoimingutes, sh isiklikes hügieenitoimingutes kodus ja väljaspool kodu

- Isikule vajalike muude teenuste vajadusest teavitamine (õendusabi, toetusravi, hooldusravi, ööpäevane hooldus).

- Muude üleskerkivate küsimuste lahendamine vastavalt koduteenuse osutamise korrale.

Omalt poolt pakume: Huvitavat ja mitmekesist tööd; meeldivat töökeskkonda; eneseteostust ja koolitusvõimalusi; konkurentsivõimelist töötasu.

Muud nõuded: Hea suhtlemisoskus, organiseerimise ja koostöö tegemise võime; hea pingetaluvus ja empaatia võime; erialane väljaõpe; töökogemus sotsiaal- või tervishoiu valdkonnas.

Ootused kandidaadile:

- läbitud hooldustöötaja kutsestandardis kirjeldatud õpiväljundite saavutamisele suunatud kutseõppe tasemeõppe õppekava või läbitud hooldustöötaja kutsestandardis kirjeldatud õpiväljundite saavutamisele suunatud täienduskoolituse õppekava või kutseseaduse alusel antud hooldustöötaja kutse.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Toila Vallavalitsus (http://toila.kovtp.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 57873112
  • Correo electrónico: maarika.tarumtoila.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1570480.