Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Chipre > ingeniero jefe naval/ingeniera jefe naval > Marine Mechanic

en Español in English auf Deutsch en Français ...

MARINE MECHANIC. Κύπρος. Chipre

Contratación en Κύπρος (Chipre) de ingeniero jefe naval/ingeniera jefe naval

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos y controladores en navegación marítima y aeronáutica › Oficiales maquinistas en navegación › ingeniero jefe naval/ingeniera jefe naval.

Traducción de la profesión: Τεχνικοί και ασκούντες συναφή επαγγέλματα › Τεχνικοί θετικών επιστημών και μηχανικής › Ελεγκτές και τεχνικοί ναυσιπλοΐας και αεροπλοΐας › Μηχανικοί ναυσιπλοΐας.

Descripción de la oferta de trabajo:

GEORGE'S WATERSPORTS IS LOOKING FOR A DYNAMIC MARINE MECHANIC TO JOIN OUR TEAM.

IF YOU'RE AN EXPERIENCED MECHANIC WITH SOLID POWERBOATING KNOWLEDGE AND A DESIRE TO EXPAND YOUR SKILLS AND GROW IN A COMPANY, DIVE INTO THIS CHANCE.

AS A GEORGE'S POWERBOAT MECHANIC, YOU'LL BE RESPONSIBLE IS MAINTAINING OUR FLEET IN PRISTINE CONDITIONS.

WE WILL CARRY OUT TRAINING YOU WILL LEARN OR EXPAND YOUR SKILLS IN BOAT MAINTENANCE AND SERVICING OF PETROL OUTBOARD ENGINE, BOAT HANDLING, ENSURING SAFETY AND FUN ARE AT THE HELM.

YOU'LL SHARE YOUR EXPERTISE IN BOAT OPERATION AND NAVIGATION, OFFER HANDS-ON GUIDANCE, AND FOSTER A THRILLING BOATING PASSION TO THE TEAM AND IN OUR CUSTOMERS.  , PASSION FOR MECHANIC SELF-MOTIVATED, WILLING TO LEARN, PROBLEM SOLVING SKILLS ABLE TO WORK AS PART OF A TEAM COMMITTED TO EXCELLENCE, ADHERENCE TO SAFETY PROTOCOLS, GUIDELINES AND REGULATIONS,  GOOD COMMUNICATION AND CUSTOMER SERVICE SKILLS  , Please note that copy of the letter and CV sent to the employer should also be sent to the (EURES ADVISOR , PANAYIOTA PANAYI , ppanayidl.mlsi.gov.cy ).

Please include the national vacancy reference number

País del trabajo: Chipre.

Región: Κύπρος.

Ver 1439 ofertas de trabajo en "Κύπρος" (Chipre).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: N.GEORGE'S WATERSPORTS & SONS LIMITED.

Instrucciones para solicitar:

ΕΠΙΣΤΟΛΗ KAI ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ(Letter and CV to Employer)
Please note that copy of the letter and CV sent to the employer should also be sent to the (EURES ADVISOR , PANAYIOTA PANAYI , ppanayidl.mlsi.gov.cy ). Please include the national vacancy reference number

Forma de contacto:

  • Ciudad: NEO CHORIO PAFOU; Código postal: 8852; Calle: PRENGOU 9 8852 PAFOS
  • Teléfono: 00357 99159588
  • Correo electrónico: ADMINGEORGESBOATHIRE.COM

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:306574.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos y controladores en navegación marítima y aeronáutica › Oficiales maquinistas en navegación › ingeniero jefe naval/ingeniera jefe naval ofertadas.