Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Secretarios administrativos y ejecutivos > Manažer Dotací, Administrátor Veřejných Zakázek, Ostatní Odborní Pracovníci V Administrativě A Správě Organizace

Manažer dotací, administrátor veřejných zakázek, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Demanda de Secretarios administrativos y ejecutivos en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě › Odborní administrativní pracovníci a asistenti › Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:

VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE www.letohrad.eu

Manažer dotací, administrátor veřejných zakázek, pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 10/11

Požadavky:

• vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání,

• výhodou znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a souvisejících zákonů, výhodou zkušenosti s realizací dotačních projektů z Evropské unie;

• výhodou zkušenosti s prací s elektronickým nástrojem Tenderarena, dále výhodou zkušenosti s prací v systému MS2014+ nebo ISKP21+;

• dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, asertivní jednání, samostatnost, pracovitost, ochotu učit se, časovou flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B a dovednost práce s PC (Office, Windows, Excel, Internet).

Předpoklady:

• dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, státní občan České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt.

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

• jméno, příjmení, titul;

• datum a místo narození;

• státní příslušnost uchazeče;

• místo trvalého pobytu;

• číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu a povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;

• datum a podpis uchazeče, kontaktní adresu, telefon, e-mail.

K přihlášce je nutné přiložit:

• úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;

• strukturovaný profesní životopis, kde budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních odborných znalostech a dovednostech;

• motivační dopis;

• výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením).

Předpokládaný nástup na pracovní místo: možno ihned, případně dle dohody.

Údaje o pracovním místu:

• místo výkonu práce Letohrad;

• dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, platová třída 10/11 s možností osobního ohodnocení, pracovní poměr na dobu neurčitou;

• náplň činnosti dle katalogu prací zahrnuje komplexní administraci dotačních projektů realizovaných městem z národních programů i z programů Evropské unie, dále komplexní administrace veřejných zakázek realizovaných městem a další úkoly dle potřeb zaměstnavatele;

Nabízíme:

• podporu osobního rozvoje, odborného vzdělávání u akreditovaných společností;

• pět týdnů dovolené;

• zaměstnanecké benefity např. příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál aj.;

• pružnou pracovní dobu;

• možnost indispozičního volna.

Místo, adresa a způsob podání přihlášky:

• Přihlášku s uvedenými doklady zasílejte doporučeně na adresu město Letohrad, Václavské náměstí 10, 561 51 Letohrad.

• Na obálku uveďte: „Neotvírat, výběrové řízení – KTAJ, k rukám Mgr. Kateřině Halbrštátové.“

Lhůta pro podání přihlášky: do pátku 16.10.2024 11:00 hodin buď osobně na podatelnu Městského úřadu Letohrad nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny městského úřadu).

Další informace:

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče a výběrové řízení kdykoli bez udání důvodů zrušit. Uchazeč nese náklady, které mu ve výběrovém řízení vznikly. Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji. Po skončení výběrového řízení budou neúspěšným uchazečům vráceny přílohy zaslané s přihláškou do výběr

Región: Pardubický kraj.

Ver 47 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Město Letohrad.

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu. Postup dle poznámky k VPM.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:30028700796.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.