Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > empleado administrativo/empleada administrativa > Administrativní Pracovník / Pracovnice, Odborní Asistenti V Administrativě

Ofertas en República Checa (Moravskoslezský kraj) de empleado administrativo/empleada administrativa

Administrativní Pracovník / Pracovnice, Odborní Asistenti V Administrativě

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě › Odborní administrativní pracovníci a asistenti › Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:

1. kontakt e-mailem: haladejovastavbysk.cz

Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického nebo obchodního směru); praxe výhodou; pokročilou znalost práce na PC (MS Office, perfektní orientace v Excelu a Word); výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů současně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, časová flexibilita, schopnost určit si priority a pracovat v napjatých termínech; psaní hmatovou metodou výhodou. Nástup IHNED.

Náplň práce:

- administrativní práce, evidence pošty, reklamací, kontrola faktur a objednávek, příprava podkladů pro účetní, zpracování harmonogramu montáží, řešení pojistných událostí

- bližší informace pří výběrovém řízení

Nabízíme:

- odpovídající mzdové ohodnocení

- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti

- podpora dalšího vzdělávání

- samostatnou a zodpovědnou práci

- příjemné pracovní prostředí

- postupný mzdový růst

- firemní benefity (Multisport karta, penzijní spoření, životní připojištění)

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 91 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Stavby Střechy Komíny s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Haladejová. Tel.: +420 596 235 967. E-mail: haladejovastavbysk.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 596 235 967
  • Correo electrónico: haladejovastavbysk.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29590740752.

Ver las 177 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa ofertadas.