Europeos.es : Inicio > Trabajo en Alemania > Pintores y empapeladores > Malarz-lakiernik (niemcy-bawaria)

Malarz-Lakiernik (Niemcy-Bawaria). Alemania

Búsqueda de Pintores y empapeladores en Alemania

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Pintores y empapeladores.

Handwerks- und verwandte Berufe : Bau- und Ausbaufachkräfte sowie verwandte Berufe, ausgenommen Elektriker : Maler, Gebäudereiniger und verwandte Berufe : Maler und verwandte Berufe

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - malowanie ścian i sufitów

- lakierowanie metalowych elementów budowlanych np. drzwi

- szpachlowanie ścian

- tapetowanie ścian (podstawowe umiejętności)

- praca przy rusztowaniach

- prace dociepleniowe

Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - pożądane- inne zawody: Pozostali malarze i pokrewni, staż: 2 lat - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, gotowość do pracy w brygadzie o profilu zabezpieczenia antykorozyjnego (malowanie i ręczne usuwanie rdzy na powierzchniach metalowych, ewentualnie bez piaskowania, mycie ciśnieniowe tj. strumieniem pod ciśnieniem), opcjonalnie: malowanie pistoletem airless, umiejętność pracy w obszarze montażu systemów dociepleniowych, min. 2 lata doświadczenia w pracy na takim samym stanowisku, prawo jazdy kat. B, zaangażowanie i uczciwość, umiejętność pracy samodzielnej, praca na wysokości pow. 3 m.

Obowiązki:

- malowanie ścian i sufitów

- Zakwaterowanie (możliwość negocjacji)

- Pracodawca zapewnia zwrot kosztów podróży do miejsca pracy

- Lokalizacja miejsca pracy: Niemcy (Bawaria)

[Zgłoszenia: 515 518 077, k.kurowska.stalmatweb.de]Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 5500 mínimo y 13500 máximo (PLN).

Empleador: STALMAT TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1420StPr/20/8870.

Ver las 549 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Pintores y empapeladores ofertadas.