Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > empleado de mantenimiento/empleada de mantenimiento > Majahaldur

Trabajos de empleado de mantenimiento/empleada de mantenimiento en Estonia

Majahaldur

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Personas que realizan trabajos varios › empleado de mantenimiento/empleada de mantenimiento.

Traducción de la profesión: Lihttöölised › Prügivedajad jms lihttöölised › Muud lihttöölised › Juhutöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Mimpi peegelmajade majahaldur

Tööülesanded: Usaldame Sulle iga päev klientide jaoks 2 peegelmaja ette valmistamise. Majahalduri töö võtab päeva lõikes umbes 4-6 tundi ning aeg sõltub enda tempost ja külastajatest. 4 – 6 tundi jaguneb laias laastus kaheks:

1) ettevalmistavad tegevused (pesu pesemine, kuivatamine, vajadusel triikimine, majade koristamiseks ettevalmistamine);

2) majade koristus vahemikus kell 12 – 15 (kui külalised lahkuvad varem, siis saab varem alustada ja selle võrra on rohkem aega koristamiseks). Mõnikord tulevad külalised kl 17-18 paiku, seega kell 12 – 15 vahemikus saab teha ära kõige olulisemad koristustööd ja pärast kl 15 võib teha vähemolulisi töid (nt terrassi pesemine, puude viimine sauna, klaaside pesu, kuival ajal maja ümbruse haljastuse kastmine, talvel lumekoristus, sügisel puulehtede riisumine). Koristus hõlmab: vastavalt juhendile voodipesu ja rätikute vahetust, pindade puhastust, köögi korda sättimist ja vannitoa puhastamist. Kui maja on seest valmis, siis saab korrastada väliköögi, sauna ja tünnisauna.

Töövahendid: kaasaegsed, kõik tagatud (alates tuhaimurist kuni pesumasina-kuivatini). Juhendid: kõik on peensusteni läbi mõeldud, lihvitud, üles pildistatud ning alati saab töö tegemisel juhendit piiluda. Saame koos kogu protseduuri läbi teha.

Omalt poolt pakume: Täiskoha palk u 60-80% koormusega. Majahalduril on keskmiselt kuus umbes 100-140 tundi tööd (umbes 60%-80% koormust, sõltub enda tempost) ja hommikud on üldjuhul vabad kuni umbes kella 10 ja päev lõpeb umbes kell 15-16. Kui meil on mitmepäevased broneeringud, siis seda maja koristama ei pea ja see võimaldab teha teises majas põhjalikum koristus või kui põhjalikum koristus pole vajalik, siis on pärast koristuse lõppemist tööpäev läbi, kui muud tegevused on tehtud ja korras. Töötasu ja boonuseid saab alati täiskoha järgi, st kui on mõni periood vähem teha, siis töötasu jääb samaks. Kui mõni periood on rohkem teha, siis see tasakaalustab.

Puhkepäevad: soovi korral on võimalik võtta terve päev vabaks vähemalt 1-2 korda nädalas. Kooskõlastame iga kuu alguseks graafiku, et majahaldur ja asendajad teaksid täpselt töötamise aega.

Töötelefon koos piiramatu kõneaja ja andmesidega (Eestis).

Muud nõuded: Otsime imelistele Mimpi peegelmajadele positiivse ellusuhtumisega majahaldurit. Sinu oskused-omadused, mis tagavad Sulle selle töökoha ja eduka karjääri meie juures:

1) positiivsus ja sära - pole probleeme, on lahendused;

2) detailsus - oskus märgata kohti, mis vajavad puhastamist, arendamist, parandamist;

3) süsteemsus - oskus oma tööaega, tööülesandeid planeerida ja jagada, prioriteete seada;

4) soov teha inimesi rõõmsaks - oskad tunda rõõmu sellest, et kliendid tunnevad end hoolitsetud peegelmajades hästi, mõistad neile lisaväärtuse loomise tähtsust;

5) iseseisvus - oskus leida uutes olukordades lahendusi ehk kui tööjuhendis pole midagi välja toodud, siis leiad ise kiire lahenduse;

6) rutiinsetes tegevustes rõõmu leidmine.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Empleador: Mimpi Experience OÜ (http://mimpiexperience.com).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37253975964
  • Correo electrónico: infomimpiexperience.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1582020.

Ver las 193 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Personas que realizan trabajos varios › empleado de mantenimiento/empleada de mantenimiento ofertadas.